Užijme si spolu slevy v Plzeňském a Karlovarském kraji

Bydlíte v Plzeňském a Karlovarském kraji či v jejich okolí a chcete ušetřit? Snadno můžete využívat slevy a bonusy, které vám Klub pevného zdraví nabízí. Staňte se členem klubu a vybírejte z široké nabídky benefitů našich partnerů. Zaregistrovat se můžete on-line během chvilky.

Podpořte svůj zdravý životní styl s Lucky Life Studio v Plzni, který členům klubu poskytuje slevu 60 % na on-line poradenské služby v oblasti pohybu a 40 % na permanentku na cvičení, kterou můžete využívat po celý rok.

K pravidelnému cvičení neodmyslitelně patří také zdravý jídelníček, se kterým vám pomůže Karlovarská ambulance výživy Šárky Bradáčové – KamVy. Nabízí vám slevu 25 % na on-line konzultace v oblasti výživy a 15% slevu na sestavení měsíčního jídelního plánu.

V Plzni u Hany Stejskalové – Poradna – Zdravcentrum můžete uplatnit slevu 20 % na profesní poradenství, úvodní konzultaci na psychoterapii a hypnózu, možnost také on-line konzultací. U partnera je možné využít také příspěvek až 7 000 Kč na podporu psychosociální intervence pro ty klienty, kteří nově absolvují terapeutické sezení v max. počtu 10 hodin. Více o příspěvku a podmínky získání najdete na webu VZP ČR.

Karlovarská ambulance výživy Šárky Bradáčové – KamVy

Také získejte slevy na brýle, a to například v Plzni u OPTIK STUDIO Švarc, který členům klubu poskytuje slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí a slevu 50 % na měření zraku s aplikací kontaktních čoček.

Bonusy pro děti i dospělé v Plzni nabízí partner klubu OPTICZ s.r.o. Sleva pro dospělé ve výši 10 % se vztahuje na nákup dioptrických brýlí, sleva ve výši 50 % na aplikaci kontaktních čoček a měření zraku v hodnotě 690 Kč je pro dospělé zdarma. Pro děti do 15 let OPTICZ s.r.o. nabízí antireflexní vrstvu na brýlové čočky zdarma.

Františkovy Lázně

V Karlových Varech navštivte optiku Axis Optik a uplatněte slevu 11 % na nákup dioptrických a slunečních brýlí a optických pomůcek.

Zdravotní pobyt si vychutnejte ve Františkových Lázních a v Aquaforum, které nabízí týdenní rekonvalescenční pobyt pro lidi se zdravotními problémy po prodělaném onemocnění Covid. Pobyt je zaměřený na regeneraci dýchacího ústrojí, podporu kardiovaskulárního systému a posílení imunity. Celkem vás čeká 18 léčebných procedur, ovšem nechybí samozřejmě ani pečlivé lékařské vyšetření a konzultace. Na tento speciální pobyt mají členové klubu 10% slevu.