Užijte si aktivní dovolenou s naším partnerem STOB

Chcete vyrazit na dovolenou, zdolat nadbytečná kila a ještě ušetřit? Členové klubu mohou nyní využít 5% slevu na pobyt v Rabí, malebném městečku v předhůří Šumavy na řece Otavě.

Termín: 24. 7. 2016 - 30. 7. 2016

Na co se můžete těšit:

Hlavním programem bude pohyb v nejrůznějších formách – cvičení s overbally, aquaaerobic, nordic walking, rafting aj. Těšit se můžete na rady, jak zlepšit váš životní styl, a to včetně ochutnávek potravin s vhodným nutričním složením. Všichni mají také možnost nechat si změřit své tělesné hodnoty a zkonzultovat naměřené výsledky.

V přihlášce uveďte do poznámky sleva KPZ 5% a cena vám bude následně upravena.

Více informací o pobytu naleznete ZDE.

Víte, že členové klubu mohou také využít u partnera STOB 10% slevu na:

• kurzy snižování nadváhy v Praze,
  • semináře (věnované problematice zdravé výživy, rozumného hubnutí a psychologického pohledu na změnu životního stylu),
  • pomůcky na hubnutí (knihy, brožury a DVD)?

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny