Vánoce s Klubem pevného zdraví

Dopřejte si klid a vánoční pohodu. Již v neděli 29. listopadu začíná advent, doba rozjímání a vánoční atmosféry. O první adventní neděli bude čas na zapálení první svíčky na adventním věnci a přípravu vánoční výzdoby.

Během druhého adventu většina lidí začíná s nakupováním vánočních dárků. Při výběru dárků myslete na své blízké a využijte přitom výhod, které vám nabízí Klub pevného zdraví.

GS

Nejen svým prarodičům uděláte radost kvalitními vitamíny. Nabídku nejrůznějších druhů vitamínů a doplňků stravy najdete na webu společnosti Green Swan Pharmaceuticals.

Terezia

Přírodní doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin nabízí společnost Terezia Company, která na Vánoce připravila dárková balení hlívy ústřičné s rakytníkovým olejem a Rakytníčky se želatinkami ve vánočním balení, které najdete na webu společnosti Terezia.

Na nákup vitamínů i doplňků stravy nabízí obě firmy členům Klubu pevného zdraví slevu 15 %. Jak tuto slevu získat, najdete na profilech partnerů Green Swan a Terezia Company.

RYOR

Pro maminky a tatínky je vždy dobrou volbou přírodní kosmetika zabalená ve vánočních kazetách, které najdete na e-shopu společnosti RYOR. I zde můžete jako členové klubu využít slevu 15 %. Jak nakoupit se slevou, najdete na profilu partnera RYOR.

Albatros

V době, kdy většinu času trávíme doma, můžete tyto chvíle zpříjemnit svým blízkým dobrou knížkou. Knihy pro děti nebo pro dospělé, různého žánru, včetně audio knih, to vše naleznete v nabídce internetového knihkupectví Albatros Média, od kterého kromě slevy 25 % získáte k vánočnímu nákupu knížku a stírací los zdarma. Kompletní nabídku najdete na www.albatros.cz. Jak tuto výhodu pro členy Klubu pevného zdraví využít, najdete na profilu partnera Albatros Media.

Další slevy a výhody pro členy Klubu pevného zdraví, které máte možnost uplatnit v e-shopech z pohodlí domova, najdete na speciální stránce.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na