Vánoční nadílka v První Optice

Nenechte si ujít vánoční akci, kterou připravila První Optika, partner Klubu pevného zdraví.

Až do 23. 12. 2019 můžete při nákupu dioptrických brýlí využít na všech pobočkách První Optiky slevu na obroučky ve výši 50 % a k tomu ještě voucher v hodnotě 1 000 Kč. Při nákupu pak obdržíte Dárkový vánoční poukaz s neomezenou platností ve výši 700 Kč, kterým můžete obdarovat své blízké.

První optika sleva

Zároveň upozorňujeme, že od listopadu 2019 provádí První Optika měření zraku zdarma po předchozím objednání na pobočce První Optika Anděl, Lidická 30, Praha 5, telefon 774 396 662, mail lidicka@prvnioptika.cz.

Pro objednání můžete použít také kontaktní formulář: https://www.prvnioptika.cz/kontaktujte-prvni-optiku.

Seznam všech poboček První Optiky a více informací naleznete na https://www.prvnioptika.cz/.

Vánoční akci nelze sčítat se stálou slevou pro členy Klubu pevného zdraví ve výši 30 % na nákup celých dioptrických brýlí.

Mohlo by vás zajímat

plyšák

Plyšáková ordinace

Ve dnech 10. a 11. prosince se v rámci spolupráce VZP a Nemocnice České Budějovice uskuteční akce pro děti pod názvem „Plyšáková ordinace“ ve vstupním terminálu nemocnice. Od 9 do 16 hodin si děti mohou přinést svého plyšáka

První pomoc

Naučte se s VZP poskytovat první pomoc

Přijďte v listopadu nebo v prosinci do některého z nákupních center ve dvanácti městech napříč republikou, naučte se poskytovat první pomoc a získejte pěknou výhru. Chaotický čas v předvánočním období přináší celou řadu

hokej brusle

Adventní bruslení

V Jindřichově Hradci a Soběslavi vás o víkendu čeká vánoční škola bruslení pro celou rodinu, pořádaná v rámci projektu Děti do bruslí. Bruslení bude probíhat ve standardních časech víkendové školy bruslení. 7.