Většina poboček VZP otevře i na Silvestra

Jako jedna z mála významných institucí s celorepublikovou působností bude mít Všeobecná zdravotní pojišťovna otevřeno na všech svých velkých pracovištích i na Silvestra. Klienti si tak budou moci vyřídit vše potřebné až do 12 hodin i v poslední den roku 2014.

V minulých dnech a týdnech zaznamenala většina pracovišť VZP zvýšený nápor zejména těch klientů, kteří si chtěli nechat proplatit některý z příspěvků vyplácených v rámci Klubu pevného zdraví. Ti, kteří to doposud nestihli, tak mají šanci vše vyřídit skutečně až do posledních chvil letošního roku.

Celkem bude mít na Silvestra otevřeno do 12 hodin 98 ze 184 pracovišť VZP. Jde převážně o pobočky v okresních městech a některá další frekventovaná pracoviště. Seznam najdete níže. Adresy všech poboček VZP najdete zde.

Mgr. Oldřich Tichý
vedoucí tiskového oddělení a tiskový mluvčí

prolezacka lanova deti

VZP se účastní Sportmanie Plzeň