Výhody v Ústeckém i Libereckém kraji s Klubem pevného zdraví

Už jste si prohlíželi nabídku slev a benefitů v Ústeckém a Libereckém kraji? Stačí být členem Klubu pevného zdraví a můžete využívat všech výhod, které vám klub nabízí. Jako klient VZP se můžete jednoduše zaregistrovat a užívat slev.

V Ústeckém kraji v Děčíně využijte služeb společnosti Fyziotoncar, která nabízí komplexní služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitace i masáží. Jako členové klubu získáte slevu 20 % na veškeré rehabilitační služby nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Slevu na mamografické vyšetření, pokud jste žena a nebylo vám 45 let, dostanete u Polikliniky Děčín, WF Hospital, kde členové klubu ušetří 10 %.

Na ultrazvukové i mamografické vyšetření prsu se také můžete objednat u EUC Kliniky Ústí nad Labem, kde získáte slevu 10 %. Na klinice také využijete slevu 10 % i na další služby, jako je lymfodrenáž, rašelinové zábaly a podobně.

V Ústí nad Labem sídlí Zdravotnické potřeby SELEKT, kde jako členové klubu ušetříte 10 % při nákupu zdravotní obuvi, ortopedických vložek, dioptrických brýlí a jiných pomůcek.

rehabilitace

Nezapomeňte:

Klientky VZP mohou čerpat i příspěvek na preventivní vyšetření karcinomu prsu ve výši 500 Kč na ultrazvukové nebo mamografické vyšetření prsu, a to ve věku 18 až 45 let, kdy si preventivní vyšetření prsu hradí samy, protože na bezplatné screeningové mamografické vyšetření je nárok od 45 let. Informace o příspěvku najdete zde.

cyklistika

V Ústeckém kraji v Litoměřicích využijte nabídky optik a jejich slev, které vám klub přináší. V OPTICE Vaněčkové uplatněte slevu 15 % na nákup brýlí. OPTIKA PLEYEROVÁ vám nabízí 15% slevu na nákup dioptrických i slunečních brýlí a při zakoupení brýlí měření zraku v hodnotě 1 200 Kč zdarma.

V Libereckém kraji v České Lípě zejména maminky ocení širokou nabídku kojeneckého zboží u firmy Mileny Kovářové Pupík, kde mohou uplatnit až 10% slevu na dětské postýlky, kojenecké hračky, vaničky a mnoho dalšího. Vybírat můžete také z atraktivní nabídky cyklistických potřeb u firmy CYKLOSPORT M, která poskytuje členům klubu 10% slevu na veškerou cyklistickou výbavu. Nakupovat můžete také na jejich e-shopu.

Na veškeré sportovní vybavení, oblečení i doplňky získejte slevu 15 % při nákupu na e-shopu Levnelyze.cz, který sídlí v Harrachově.

Pro zdravý a čistý vzduch v domácnosti si prohlédněte atraktivní nabídku firmy PROCALOR, kde najdete čističky vzduchu, zvlhčovače nebo odvlhčovače vzduchu, klimatizace i vodní filtry, na které uplatníte slevu až 15 %.

Projděte si nabídku výhod klubu a pečujte s námi na své zdraví levněji!

den matek

Maminky si zaslouží svůj dárek

V Česku se slaví Den matek podle amerického vzoru druhou květnovou neděli, což v letošním roce připadá na 9. května. S Klubem pevného zdraví můžete svým maminkám nadělit dárky se slevou a je na vás, zda budou praktické, či jimi

zubař křeslo floradent