Výhody v Ústeckém i Libereckém kraji s Klubem pevného zdraví

Už jste si prohlíželi nabídku slev a benefitů v Ústeckém a Libereckém kraji? Stačí být členem Klubu pevného zdraví a můžete využívat všech výhod, které vám klub nabízí. Jako klient VZP se můžete jednoduše zaregistrovat a užívat slev.

V Ústeckém kraji v Děčíně využijte služeb společnosti Fyziotoncar, která nabízí komplexní služby v oblasti fyzioterapie, rehabilitace i masáží. Jako členové klubu získáte slevu 20 % na veškeré rehabilitační služby nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Slevu na mamografické vyšetření, pokud jste žena a nebylo vám 45 let, dostanete u Polikliniky Děčín, WF Hospital, kde členové klubu ušetří 10 %. 

Na ultrazvukové i mamografické vyšetření prsu se také můžete objednat u EUC Kliniky Ústí nad Labem, kde získáte slevu 10 %. Na klinice také využijete slevu 10 % i na další služby, jako je lymfodrenáž, rašelinové zábaly a podobně.

V Ústí nad Labem sídlí Zdravotnické potřeby SELEKT, kde jako členové klubu ušetříte 10 % při nákupu zdravotní obuvi, ortopedických vložek, dioptrických brýlí a jiných pomůcek.

rehabilitace

Nezapomeňte:

Klientky VZP mohou čerpat i příspěvek na preventivní vyšetření karcinomu prsu ve výši 500 Kč na ultrazvukové nebo mamografické vyšetření prsu, a to ve věku 18 až 45 let, kdy si preventivní vyšetření prsu hradí samy, protože na bezplatné screeningové mamografické vyšetření je nárok od 45 let. Informace o příspěvku najdete zde.

cyklistika

V Ústeckém kraji v Litoměřicích využijte nabídky optik a jejich slev, které vám klub přináší. V OPTICE Vaněčkové uplatněte slevu 15 % na nákup brýlí. OPTIKA PLEYEROVÁ vám nabízí 15% slevu na nákup dioptrických i slunečních brýlí a při zakoupení brýlí měření zraku v hodnotě 1 200 Kč zdarma.

V Libereckém kraji v České Lípě zejména maminky ocení širokou nabídku kojeneckého zboží u firmy Mileny Kovářové Pupík, kde mohou uplatnit až 10% slevu na dětské postýlky, kojenecké hračky, vaničky a mnoho dalšího. Vybírat můžete také z atraktivní nabídky cyklistických potřeb u firmy CYKLOSPORT M, která poskytuje členům klubu 10% slevu na veškerou cyklistickou výbavu. Nakupovat můžete také na jejich e-shopu.

Na veškeré sportovní vybavení, oblečení i doplňky získejte slevu 15 % při nákupu na e-shopu Levnelyze.cz, který sídlí v Harrachově.

Pro zdravý a čistý vzduch v domácnosti si prohlédněte atraktivní nabídku firmy PROCALOR, kde najdete čističky vzduchu, zvlhčovače nebo odvlhčovače vzduchu, klimatizace i vodní filtry, na které uplatníte slevu až 15 %.

Projděte si nabídku výhod klubu a pečujte s námi na své zdraví levněji!

Mohlo by vás zajímat

den matek

Maminky si zaslouží svůj dárek

V Česku se slaví Den matek podle amerického vzoru druhou květnovou neděli, což v letošním roce připadá na 9. května. S Klubem pevného zdraví můžete svým maminkám nadělit dárky se slevou a je na vás, zda budou praktické, či jimi

zubař křeslo floradent

Slevy a bonusy v Praze s Klubem pevného zdraví

Pokud ještě nejste členem Klubu pevného zdraví, zaregistrujte se jednoduše pomocí on-line přihlášky a čerpejte bonusy a slevy, které vám klub nabízí. V Praze využijte například širokou nabídku dentální hygieny, na kterou

zdravá výživa zelenina

Světový den zdraví

Světový den zdraví každoročně připadá na 7. dubna, kdy si po celém světě připomínáme důležitost péče o zdraví a o celkovou kvalitu života. O své zdraví bychom se měli pečlivě starat. Nejčastějším způsobem je zdravý