Využijte slevy a bonusy v Jihomoravském kraji

Jste členem Klubu pevného zdraví a bydlíte na jižní Moravě? Prohlédněte si seznam našich partnerů v Jihomoravském kraji a využijte i zde širokou nabídku benefitů, které se členům Klubu pevného zdraví nabízí. Můžete vybírat z rozmanité nabídky očních optik v jižní Moravě, kde můžete dostat slevy až 15 % pro členy klubu, ale i z další nabídky našich partnerů.

V Hodoníně navštivte oční optiku Alžběty Dokoupilové, která členům Klubu pevného zdraví poskytuje 15% slevu na dioptrické brýlové čočky. V Hodoníně můžete také využít nabídku oční optiky Ivety Šefčíkové, a to 10% slevu na zhotovení dioptrických brýlí, ale i slunečních brýlí a lup.

Ve městě Blansko navštivte optiku CM Optik, která pro členy klubu nabízí slevu 10 % na zhotovení kompletních brýlí. V Optice Černá jako členové klubu získáte 10% slevu na kompletní zhotovení brýlí a 15% slevu na nákup slunečních brýlí.

OPTIK Lukáš v Boskovicích poskytuje slevu ve výši 15 % na kompletní dioptrické i sluneční brýle a také 10 % na nová dioptrická skla při výměně do stávajících brýlových obrub.

Pokud hledáte optiku přímo v Brně, navštivte oční optiku Kláry Strnadlové, kde členové klubu uplatní slevu 10 % na celou zakázku při zhotovení kompletních brýlí nebo slevu 50 % na pár plastových brýlových čoček s AR vrstvou při zhotovení kompletních brýlí.

optiky

Když už své nové brýle se slevou máte a hledáte další možnosti, kde ušetřit, tak slevy pro členy klubu můžete využít také u partnera Léčebné rehabilitace Nedvědice. Tam uplatníte slevu 10 % na rehabilitace funkčních poruch pohybového aparátu.

Maminky pro svá miminka jistě ocení slevy partnera Bamboolik, který nabízí členům klubu při nákupu nad 5 000 Kč slevu 10 % na své produkty, jako jsou látkové pleny, oblečení z bambusu a jiné, které můžete nakoupit i přes e-shop.

Pokud už teď plánujete letní dovolenou, podívejte se na nabídku cestovní kanceláře CK Brenna z Brna, kde členové klubu dostanou slevu 12 % ze základních cen zájezdů a 4 % z last minute nabídky.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny