VZP na Pelhřimovském chirurgickém dni 2017

11. 12. 2017

lékař

V pátek 24. listopadu se uskutečnil další ročník Pelhřimovského chirurgického dne, kterého se zúčastnili také hosté z vedení RP Brno.

Účastníci kongresu absolvovali řadu odborných přednášek a chirurgický den ke své prezentaci opět využily také firmy, které nabízejí materiály a služby v oblasti zdravotnictví. Mezi nimi nechyběla ani VZP ČR.

Setkání se jako hosté zúčastnili ředitel RP Brno Ing. Jiří Kropáč, MBA, ředitelka OSK RP Brno Bc. Lenka Špačková a ředitelka OZP RP Brno Ing. Svatava Šlajchrtová.

Tématy letošního ročníku v lékařské sekci byly: komplikace a reoperace v chirurgii, traumatologie pletence pažního a humeru a další. Sekce sester se věnovala ošetřovatelské péči tematicky neomezené.

Pelhřimovský chirurgický den i letos proběhl úspěšně a na vysoké profesionální úrovni.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »