VZP na Pelhřimovském chirurgickém dni 2017

11. 12. 2017

lékař

V pátek 24. listopadu se uskutečnil další ročník Pelhřimovského chirurgického dne, kterého se zúčastnili také hosté z vedení RP Brno.

Účastníci kongresu absolvovali řadu odborných přednášek a chirurgický den ke své prezentaci opět využily také firmy, které nabízejí materiály a služby v oblasti zdravotnictví. Mezi nimi nechyběla ani VZP ČR.

Setkání se jako hosté zúčastnili ředitel RP Brno Ing. Jiří Kropáč, MBA, ředitelka OSK RP Brno Bc. Lenka Špačková a ředitelka OZP RP Brno Ing. Svatava Šlajchrtová.

Tématy letošního ročníku v lékařské sekci byly: komplikace a reoperace v chirurgii, traumatologie pletence pažního a humeru a další. Sekce sester se věnovala ošetřovatelské péči tematicky neomezené.

Pelhřimovský chirurgický den i letos proběhl úspěšně a na vysoké profesionální úrovni.


Mohlo by vás zajímat

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »

žena

Slavnostní otevření klientského pracoviště v Brně-Bohunicích

5. 1. 2018

V Brně-Bohunicích proběhlo v pátek 5. ledna slavnostní otevření nového klientského pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny. Za přítomnosti pokračování »

Dárci krve

Změny v očkovacím kalendáři

1. 1. 2018

Hlavními změnami v povinných očkováních dětí je snížení počtu dávek u očkování hexavakcínou ze čtyř na tři, snížení počtu dávek u pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct