VZP na Pelhřimovském chirurgickém dni 2017

11. 12. 2017

lékař

V pátek 24. listopadu se uskutečnil další ročník Pelhřimovského chirurgického dne, kterého se zúčastnili také hosté z vedení RP Brno.

Účastníci kongresu absolvovali řadu odborných přednášek a chirurgický den ke své prezentaci opět využily také firmy, které nabízejí materiály a služby v oblasti zdravotnictví. Mezi nimi nechyběla ani VZP ČR.

Setkání se jako hosté zúčastnili ředitel RP Brno Ing. Jiří Kropáč, MBA, ředitelka OSK RP Brno Bc. Lenka Špačková a ředitelka OZP RP Brno Ing. Svatava Šlajchrtová.

Tématy letošního ročníku v lékařské sekci byly: komplikace a reoperace v chirurgii, traumatologie pletence pažního a humeru a další. Sekce sester se věnovala ošetřovatelské péči tematicky neomezené.

Pelhřimovský chirurgický den i letos proběhl úspěšně a na vysoké profesionální úrovni.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »