VZP odmění školáky za jejich vysvědčení

15. 6. 2017

školák

Máte doma školáka a chcete mu dopřát zdravou odměnu za jeho celoroční snažení ve škole? V pátek 30. 6. se spolu přijďte pochlubit vysvědčením na kteroukoli pobočku VZP, která má v tento den otevřeno, a získejte dárek.

Školáci, kteří nám přinesou ukázat své vysvědčení, dostanou jako dárek balení multivitaminových želatinek Rakytníček. Dárky pro školáky věnoval partner Klubu pevného zdraví, společnost TEREZIA COMPANY. Akce platí do vyčerpání zásob. Plné znění podmínek akce naleznete níže.

 

   

 

Akce „VZP odmění školáky za vysvědčení“ je určena dětem ve věku od 6 do 15 let, které jsou pojištěnci VZP. Balení multivitaminových želatinek Rakytníček (dále jen dárek) bude dítěti vydáno dne 30. 6. 2017 při osobní návštěvě na pobočce v doprovodu dospělé osoby po předložení:

  • průkazu pojištěnce VZP ČR

  • vlastního vysvědčení.

Akce platí do vyčerpání zásob a na dárek nevzniká právní nárok. Dárek je vydáván na konkrétní dítě pouze 1x. Platí pouze na pobočkách, které mají dne 30. 6. 2017 otevřeno, na ostatní pobočky se akce nevztahuje.

Tip pro vás! Využijte slevu na nákup doplňků stravy od partnera Terezia Company. Všichni členové Klubu pevného zdraví získají slevu 15 % z běžných cen v internetovém obchodě www.terezia.eu.

Více informací naleznete na www.klubpevnehozdravi.cz/zdravy-zivotni-styl/#terezia.


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

školák

Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct