Za odpočinkem s Klubem pevného zdraví

Hledáte místo, kde se budete moci zrelaxovat a načerpat nové síly? Tady pro vás máme tipy na wellness, lázeňské procedury, masáže i solné jeskyně po celé České republice, kde jako členové klubu můžete zároveň využít i své slevy.

Jedny z nejznámějších lázeňských míst u nás v České republice jsou Františkovy Lázně a Karlovy Vary. Kromě odpočinku si ve Františkových lázních posilníte především své zdraví, na které je zde zaměřeno mnoho léčebných procedur. 20% slevu uplatníte ve Františkových Lázních na Františkolázeňskou léčebnou kúru, kterou můžete vyzkoušet během celého roku. Slevu 20 % na léčebnou kúru dostanete i v hotelu Imperial ve Františkových Lázních a ve Františkových Lázních Aquaforum, kde na procedury využijete dokonce slevu až 25 %.

Až si v Karlových Varech budete vychutnávat lahodné karlovarské oplatky, krásy kolonády a příjemné ubytování v léčebném hotelu Smetana Vyšehrad, nezapomeňte, že zde můžete získat 20% slevu na pobytové balíčky a slevu 15 % na procedury nad rámec objednaného balíčku a také na veškerou konzumaci v kavárně a v restauraci hotelu.

Františkovy Lázně

Lázeňské procedury, jako je rašelinová koupel, rašelinový zábal, baňkování a mnoho dalšího, si užijete v Karlovarském kraji i v Královském Poříčí u Romany Fojtíkové – institut RM, kde na tyto procedury dostanete 15% slevu.

Z Karlovarského kraje pojďme do Ústeckého do Litoměřic, kde si odpočinete při masážích. Ve Studiu Posh využijte 15% slevu na masáže, ale i přístrojovou a manuální lymfodrenáž. Ve Studiu VISAGE zase uplatníte 10% slevu na všechny masáže, zábaly, preparáty a programy na detoxikaci organismu.

Lázních Mšené v Ústeckém kraji uplatníte 10% slevu na víkendové pobyty – jako je Víkend pro seniory, Víkend manager, Zadáno ženám nebo týdenní pobyty, mezi kterými je Léčebný program 50+, Léčebný slatinný týden a Konopný léčebný pobyt.

Lázně Mšené

Na Liberecku ve Frýdlantu zajděte do hotelu ANTONIE, kde pro pravidelné návštěvy dostanete slevu klubu 10 % na speciální permanentky pro venkovní i vnitřní bazén, whirlpool, finskou saunu, páru, wellness bar a ochlazovací bazének.

Ve Středočeském kraji si wellness vychutnáte v Poděbradech, kde na ubytování, lázeňské pobyty i relaxační pobyty uplatníte 10% slevu ve Spa Hotelu Felicitas a také 10% slevu na pobyty v Lázních Poděbrady.

Relaxovat můžete i v solných jeskyních, které jsou vhodné na dýchací i kožní onemocnění, ale i pro psychickou pohodu. V Královéhradeckém kraji navštivte solnou jeskyni v Centru Walzel v Meziměstí, kde na jednotlivé vstupné i permanentky získáte 15% slevu.

Solnou jeskyni si vychutnáte také v Pardubickém kraji v Žamberku, kde v Solné jeskyni Krystal – Dagmar Chládková uplatníte slevu 50 % ze základních cen vstupného. V Litomyšli a ve Svitavách se v 1Wellness centrum zregenerujete, zasportujete si a zaměříte se na svůj osobní rozvoj a zároveň na tyto služby uplatníte 20% slevu.

V Olomouckém kraji v Jeseníku zase uplatníte slevu 10 %Priessnitzových léčebných lázních. Slevu využijete na léčebné, hotelové i wellness pobyty.

Přemýšlíte, kam za relaxem na Vysočině? Navštivte hotel Artaban, kde získáte slevu 10 % na ubytovací i relaxační služby, jako je sauna, infrasauna, whirlpool, solárium, zábaly nebo masáže.

Při masážích si odpočinete a také ušetříte i v Jihočeském kraji v Českých Budějovicích. Kateřina Mrázková – Masáže vám zde nabízí 15% slevu na veškeré 60minutové masáže. V Českých Budějovicích zavítejte i do solné jeskyně v pensionu a regeneračním centru Solnička. Využít můžete 15% slevu na Lymphastim, Rolletic a na návštěvu solné jeskyně.

Ve Strakonicích zase zavítejte do kosmetického salonu a estetické medicíny ŽANETA, kde získáte 20% slevu na suchou masážní vanu.

Priessnitzovy Lázně

Seznam všech lázeňských zařízení, ve kterých můžete uplatnit slevu Klubu pevného zdraví, najdete na webových stránkách.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na