Zachraň život

Ve středu 10. června se v rámci spolupráce s Rokycanskou nemocnicí na Masarykově náměstí v Rokycanech uskuteční akce pod názvem ZACHRAŇ ŽIVOT aneb Proč být dárcem krve.

Návštěvníkům bude představeno hematologicko-transfuzní oddělení. Kdo bude mít zájem, může si nechat zjistit svoji krevní skupinu a navíc mu bude preventivně vyšetřen tlak či hladina cukru. Akce se zúčastní i osobnosti, které se podělí o své zkušenosti, proč doporučují darovat krev.

Nebude chybět ani zábavný program pro děti v podobě skákacího hradu, soutěží o ceny či focení s krví.

Akci si nenechají ujít ani kolegové z klientského pracoviště v Plzni, kteří vás rádi seznámí s výhodami, které VZP nabízí dárcům krve. Samozřejmě se na ně můžete obrátit i s dalšími dotazy ohledně veřejného zdravotního pojištění.

Neváhejte a přijďte se dozvědět zajímavé informace o dárcovství a zbavit se zbytečných obav.

I vy můžete zachránit život!

Zachraň život

Mohlo by vás zajímat

Království železnic

Den zdraví v Království železnic

Spojte zábavu s prevencí! Navštivte 23. 7. 2020 expozici největšího modelového kolejiště v ČR - Království železnic, partnera Klubu pevného zdraví, kde společně s VZP proběhne Den zdraví. V tomto malém dokonale

běh

Petřín třikrát jinak

VZP zve všechny dospělé i děti na závod v okolí Petřínské rozhledny s názvem Petřín třikrát jinak. Jedná se o finále seriálu běhů Rozhledny v pohybu. Závod se uskuteční v neděli 14. června od 9.00 hodin.