Začnete s cvičením již dnes

Ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví fitness Contours (speciální posilovna jen pro ženy) jsme pro vás připravili dávku motivace do nového roku.

Ráda byste začala pravidelně cvičit, zlepšila svou kondici a nevíte jak na to? Je pár zásad, kterých se můžete držet, abyste pro sebe udělala to nejlepší.

Zásada číslo jedna – začít hned (ne od zítřka, od pondělka, od Nového roku) a dělat pro sebe něco každý den. Nemusí to být stále stejná aktivita – každý den běhat nebo každý den cvičit ve fitku – to by vás asi dlouho nebavilo. Proto pokaždé vyzkoušejte něco jiného. Střídejte svižnou chůzi v přírodě, cvičení doma, posilování ve fitku, vedené aerobní lekce, plavání nebo jízdu na kole. Důležitý je každodenní vydatný pohyb. Ten je totiž fyzickou (i psychickou) potřebou našeho těla stejně jako dýchání, jídlo a pití! Bez pravidelného solidního rozhýbání svalů a krve si zaděláváte na civilizační choroby těla i duše. Není to jen o hubnutí a estetice.

Jak tedy začít?

Dnes si zacvičte s námi podle videa a naplánujte, co pro sebe uděláte zítra!

Nezapomeňte, že máte možnost využít slevu až 15 % na členství v posilovně Contours, kde vás čeká intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku pod dohledem trenérky.

Mohlo by vás zajímat

bezlepkove-glutenfree

Sleva na bezlepkové potraviny

Využijte slevu 20 % na nákup bezlepkových potravin na e-shopu THE BEZ, který je novým partnerem Klubu pevného zdraví. Na webu www.thebez.cz naleznete širokou nabídku italských bezlepkových produktů firmy Viall Food, které lze konzumovat při onemocnění

brýle

Akční nabídka První Optiky pro členy KPZ

Do 15. února 2020 můžete na všech pobočkách První Optiky, partnera Klubu pevného zdraví, při nákupu dioptrických brýlí využít slevu na obroučky ve výši až 70 %. Navíc si ještě můžete vybrat další bonus! Buď poukaz