ZÁŘÍme aneb sportovní odpoledne nejen pro seniory

16. 9. 2017

senior

Další ročník mezigenerační akce ZÁŘÍme proběhne 16. září v čase od 13 do 17 hodin na Pankrácké pláni v Praze. Tentokrát se zaměříme hlavně na pohybové aktivity vhodné pro seniory a všechny ostatní bez rozdílu věku.

Chůze je nejpřirozenějším druhem pohybu, proto není náhodou, že program zahájí Nordic Walking. Lektoři vás naučí správné technice chůze s hůlkami, poradí s jejich výběrem a nastavením. Další část odpoledne bude patřit stále populárnějšímu cvičení jógy v parku.

VZP je již tradičním partnerem této akce. Neváhejte se zastavit u našeho stanu, kde se dozvíte vše o aktuálních benefitech a zároveň si budete moci vyzkoušet "bosé boty" partnera Klubu pevného zdraví naboso.cz.

Účast na akci je bezplatná.
Doporučujeme vzít si pohodlné oblečení a podložku na cvičení.


Mohlo by vás zajímat

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových pokračování »

žena

ZDRAVÝ DEN na téma: Chronické onemocnění ledvin u žen

6. 3. 2018

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá preventivní akci v rámci pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct