ZÁŘÍme aneb sportovní odpoledne nejen pro seniory

16. 9. 2017

senior

Další ročník mezigenerační akce ZÁŘÍme proběhne 16. září v čase od 13 do 17 hodin na Pankrácké pláni v Praze. Tentokrát se zaměříme hlavně na pohybové aktivity vhodné pro seniory a všechny ostatní bez rozdílu věku.

Chůze je nejpřirozenějším druhem pohybu, proto není náhodou, že program zahájí Nordic Walking. Lektoři vás naučí správné technice chůze s hůlkami, poradí s jejich výběrem a nastavením. Další část odpoledne bude patřit stále populárnějšímu cvičení jógy v parku.

VZP je již tradičním partnerem této akce. Neváhejte se zastavit u našeho stanu, kde se dozvíte vše o aktuálních benefitech a zároveň si budete moci vyzkoušet "bosé boty" partnera Klubu pevného zdraví naboso.cz.

Účast na akci je bezplatná.
Doporučujeme vzít si pohodlné oblečení a podložku na cvičení.

běh

Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.