Zazpívejte si koledy s Deníkem a VZP

13. 12. 2017

zpěv

Již po sedmé se uskuteční akce regionálních Deníků pod názvem Česko zpívá koledy. Největší sbor koledníků spustí ve středu 13. prosince přesně v 18 hodin klasické vánoční koledy i na mnoha místech Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Celou Českou republiku ve středu 13. prosince od osmnácti hodin spojí již po sedmé jedinečný projekt, který nese název Česko zpívá koledy. Lidé se mohou zastavit a společně si zazpívat vánoční koledy Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma. O dalších dvou bude rozhodnuto hlasováním, společné zpívání pak zakončí vánoční píseň Vánoce, Vánoce přicházejí.

Na řadě míst bude po společném zpívání připraveno pokračování sváteční atmosféry v podobě koncertů, trhů a dalších akcí. VZP je partnerem projektu Česko zpívá koledy v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.


Mohlo by vás zajímat

cyklistika_

Kam na výlet

18. 7. 2018

Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z vás by určitě přivítalo nápad na nějakou zajímavou aktivitu nebo výlet. Proto se náš tým KPZ rozhodl postupně představit pokračování »

deti_

Chraňte své děti před sluncem

17. 7. 2018

Sluneční paprsky a letní teploty lákají děti i dospělé k pobytu venku. Ať už plánujete navštívit koupaliště, parky nebo se vydáte objevovat krásy pokračování »

deti2_

Děti, které s námi jedou na Mořského koníka do Černé Hory, mají k dispozici nově zrekonstruovaný hotel

22. 6. 2018

Třítýdenní léčebně-ozdravné pobyty Mořský koník letos VZP pořádá i v Černé Hoře. Dětem je k dispozici nově zrekonstruovaný hotel, který je hned u pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct