Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“.

Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou ČR a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá ve čtvrtek 31. ledna zdravotně-edukační akci, jejímž záměrem je upozornit na důležitost očkování a dodržování základů hygieny. Zdravý den se koná v rámci již pravidelně pořádaných osvětových preventivních akcí ve vestibulu Nemocnice České Budějovice.

Akce nabídne odpovědi na časté dotazy klientů typu: Proč je očkování důležité? Existují rizika spojená s očkováním? Jaký typ nepovinného očkování určitě nezanedbat?

V čase od 9.00 do 13.00 hodin se mohou návštěvníci těšit na:

  • poradnu KHS Jihočeského kraje ve věci očkování a hygieny
  • měření hodnot TK, TF, BMI
  • informace o preventivních programech fondu prevence VZP

Mohlo by vás zajímat

lekar_

Prevence napříč generacemi

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká prevence některých onkologických onemocnění. Budou představeny

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření tělesných hodnot/procent svalů a tuku v těle, viscerálního tuku a BMI