Život srdcem – na stopě pohádkové přírodě

V sobotu 3. října se ve Dvoře Králové nad Labem a v areálu Štěrbovy vily Přehrady Les Království uskuteční 6. ročník charitativního pochodu Život srdcem 2020.

Start čtyřkilometrové trati je v 10 hodin u DDM Jednička (ul. Spojených národů 1620), cílem je Štěrbova vila na Přehradě Les Království, kde je od 12.30 hodin připraven pro účastníky pochodu bohatý doprovodný program.

Návštěvníci se mohou těšit na hudební, taneční a divadelní vystoupení, skákací hrad, ruční a tvořivé dílny nebo vědomostní soutěže.

Po celou dobu akce bude probíhat dobrovolná finanční sbírka pro Kliniku dětské onkologie Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Zástupce VZP na akci seznámí zájemce s letošními příspěvky pro klienty, s aplikací Moje VZP nebo s nabídkou partnerů Klubu pevného zdraví. Pro děti budou na stanovišti VZP připraveny dovednostní soutěže za drobné odměny.

Mohlo by vás zajímat

běh-cvičení

Růžový den v pohybu

Ve středu 30. září se ve Fit Studiu O.K. v Táboře uskuteční po páté Růžový den v pohybu proti rakovině. Akce probíhá v rámci již 24. ročníku celostátní sbírky Český den proti rakovině. Ve studiu je možné zakoupit

cyklistika_

Humpolecká 50

V sobotu 26. září na vás v Humpolci čeká amatérský závod horských kol. Ať už se na startovní čáře, nebo v hledišti, v Humpolci si od 11.30 užijete cyklistické závody v délce 25 a 50 km. Sraz je na hřišti

cyklistika

Den bez aut v Moravské Třebové

V neděli 20. září se od 14 do 17 hodin uskuteční na Knížecí louce Den bez aut, osvětová kampaň, která má poukázat na přijatelnější způsoby dopravy a podpořit omezení autodopravy ve městech.  Pro veřejnost je připraven program plný