BEZPŘÍSPĚVKOVÍ DÁRCI KRVE

Pojištěnce, kteří bezplatně darovali v roce 2018 alespoň jedenkrát krev, plazmu nebo kostní dřeň, odměníme příspěvkem až 1 000 Kč na:

• rehabilitační/rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění (např. plavání, masáže, sauna, solná jeskyně, kryokomora, whirlpool apod.)
  • léčivé přípravky a doplňky stravy s obsahem vitaminů a minerálů ve formě tablet, dražé a sypkých směsí zakoupené v lékárně nebo internetové lékárně pro vlastní potřebu (nevztahuje se například na přípravky pro péči o vlasy, nehty apod.)

Bezpříspěvkoví dárci krve mohou v jednom kalendářním roce čerpat i příspěvek z programu DOSPĚLÍ na všechny uvedené aktivity. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Navíc bezpříspěvkovým dárcům krve poskytujeme ve spolupráci s Pojišťovnou VZP, a. s., 35 dní cestovního zdravotního pojištění zdarma, nebo zvýhodněnou sazbu ročního pojištění léčebných výloh při opakovaných výjezdech do zahraničí (EU i ostatní státy)

• pokud byly poslední dva bezpříspěvkové odběry za posledních 365 dní
  • pokud byly poslední tři bezpříspěvkové odběry za posledních 730 dní
  • pokud jsou držiteli Zlatého kříže nebo Janského medaile (bez časového omezení, kdy ocenění získali a aniž by v kalendářním roce darovali krev).

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2018.

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před stanoveným termínem po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Dárci krve předkládají k žádosti o příspěvek legitimaci dobrovolného dárce krve nebo jiný doklad prokazující aktivní bezplatné dárcovství krve, krevní plazmy nebo kostní dřeně. Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Chcete získat něco navíc a ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu pevného zdraví mohou ušetřit např. za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Z nabídky mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

lékař

Den zdraví v Pardubické nemocnici

24. 10. 2016

Ve čtvrtek 3. listopadu se tradiční Den zdraví zaměří na nábor dárců krve, návštěvníkům nemocnice pak nabídne řadu preventivních vyšetření. Dopoledne se pokračování »

Prázdniny s KPZ - soutěž

Velká letní soutěž „Prázdniny s KPZ“ startuje už 1. července. Nenechte si ujít skvělé výhry!

29. 6. 2016

Členové Klubu pevného zdraví budou moci soutěžit o poukázky na sestavení jídelníčku, do fitka, celou řadu vitaminů, doplňků stravy a mnoho dalších hodnotných cen od pokračování »

Dárci krve

Koncert pro dárce krve – Mattoni Koktejl Festival už tuto neděli