BEZPŘÍSPĚVKOVÍ DÁRCI KRVE

Pojištěnce, kteří bezplatně darovali v roce 2016 alespoň jedenkrát krev, plazmu nebo kostní dřeň, odměníme příspěvkem až 1 000 Kč na:

• rehabilitační/rekondiční aktivity lázeňského typu nehrazené z veřejného zdravotního pojištění
  • vitaminové preparáty pro dospělé zakoupené pro vlastní potřebu v lékárně.

Bezpříspěvkoví dárci krve mohou v jednom kalendářním roce čerpat i příspěvek z PROGRAMU DOSPĚLÍ
na všechny uvedené aktivity. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Navíc bezpříspěvkovým dárcům krve poskytujeme 35 dní cestovního zdravotního pojištění zdarma, nebo zvýhodněnou sazbu ročního pojištění léčebných výloh při opakovaných výjezdech do zahraničí

• pokud byly poslední dva bezpříspěvkové odběry za posledních 365 dní
  • pokud byly poslední tři bezpříspěvkové odběry za posledních 730 dní
  • pokud jsou držiteli Zlatého kříže nebo Janského medaile (bez časového omezení, kdy ocenění získali
    a aniž by v kalendářním roce darovali krev).

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před koncem kalendářního roku po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. daného kalendářního roku.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Chcete získat něco navíc a ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu pevného zdraví mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

Prázdniny s KPZ - soutěž

Velká letní soutěž „Prázdniny s KPZ“ startuje už 1. července. Nenechte si ujít skvělé výhry!

29. 6. 2016

Členové Klubu pevného zdraví budou moci soutěžit o poukázky na sestavení jídelníčku, do fitka, celou řadu vitaminů, doplňků stravy a mnoho dalších hodnotných cen od pokračování »

Dárci krve

Koncert pro dárce krve – Mattoni Koktejl Festival už tuto neděli

17. 6. 2016

Koncert pro dárce krve – Mattoni Koktejl Festival už tuto neděli V neděli 19. 6. 2016 ve 20 hodin se v Praze na Staroměstském náměstí uskuteční Mattoni Koktejl Festival – show pokračování »

dovolená_2

Užijte si aktivní dovolenou s naším partnerem STOB

13. 6. 2016

Chcete vyrazit na dovolenou, zdolat nadbytečná kila a ještě ušetřit? Členové klubu mohou nyní využít 5% slevu na pobyt v Rabí, malebném městečku v předhůří pokračování »

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu