Tento newsletter byl rozeslán členům Klubu pevného zdraví 15. 2. 2019. Uvedené informace už nemusí být aktuální. Pro aktuální informace navštivte www.klubpevnehozdravi.cz a www.vzp.cz.

› Zobrazit v prohlížeči
› Finanční příspěvky    › Slevy u partnerů    › Články
Máme pro vás nové finanční příspěvky
Tak jako v předchozích letech vám budeme i v roce 2019 přispívat na aktivity související s péčí o zdraví, které nejsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Svůj příspěvek si určitě najde každý.
Ženám od 30 do 45 let věku
Nabízíme příspěvek až 300 Kč na preventivní vyšetření karcinomu prsu pro ženy, které ještě nemají nárok na plně hrazené screeningové vyšetření.
 Zobrazit více
Očkování pro děti i dospělé
S příspěvkem od VZP se můžete chránit proti chřipce, klíšťové encefalitidě, žloutence, meningokokům či jiným infekčním onemocněním.
 Zobrazit více
Diabetikům
Příspěvek do celkové výše až 1 000 Kč na prevenci zhoršení onemocnění diabetes mellitus můžete využít na některé z vybraných zdravotních pomůcek.
 Zobrazit více
Dárcům krve
Příspěvek pro všechny, kdo bezplatně darovali v letošním roce krev, plazmu nebo kostní dřeň. Celkem je možno od VZP získat až 2 000 Kč při dvou odběrech.
 Zobrazit více
Léčebně-ozdravné pobyty Mořský koník
I letos se uskuteční pět po sobě jdoucích třítýdenních turnusů Mořský koník. Léčebně-ozdravné pobyty u Černého moře v Bulharsku a u Jaderského moře v Černé Hoře se budou konat od začátku června do poloviny září. Chronicky nemocné děti s námi mohou jet k moři již od 3 400 Kč.
Víte, že... lze kombinovat příspěvky VZP a benefity Klubu pevného zdraví?
Například: až 500 Kč na permanentku do posilovny, až 500 Kč na kontrolu kožních znamének, až 500 Kč na očkování proti klíšťové encefalitidě a mnoho výhod, které můžete získat jako člen Klubu pevného zdraví, třeba slevu na brýle anebo na zájezd k moři.
 Zobrazit slevy
952 222 222
Pracovní dny 8.00 - 18.00
info@vzp.cz
Těšíme se na vaše dotazy
Sledujte nás
Tento e-mail má pouze informativní charakter, neodpovídejte na něj prosím. V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@vzp.cz.

VZP ČR jako správce osobních údajů zpracovává osobní údaje klientů v souladu s platnými právními předpisy. Informace o zpracování osobních údajů ve VZP včetně Vašich práv naleznete na https://www.vzp.cz/o-nas/informace/zpracovavani-osobnich-udaju-ve-vzp.

Pokud si nepřejete dostávat naše aktuality a nabídky, můžete se z odběru odhlásit.
› Aktuality VZP    › Kontakty