Finanční příspěvky

Děkujeme, že pečujete o své zdraví.

O finanční příspěvky z fondu prevence bylo možné žádat do 30. 11. 2017.

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Již nyní pracujeme na příspěvcích pro rok 2018, sledujte náš web nebo Facebook.

Vyberte si z široké nabídky finančních příspěvků od VZP na prevenci kardiovaskulárního onemocnění, diabetu, poruch duševního zdraví či onkologických onemocnění. Tyto čtyři pilíře prevence doplňují ještě příspěvky na očkování.

Příspěvky jsou určeny dětem i dospělým a samostatně též těhotným ženám a ženám po porodu, bezpříspěvkovým dárcům krve, kostní dřeně a krevní plazmy, nebo nemocným celiakií.

Nárok na čerpání příspěvků má klient, který v den podání žádosti:

• je pojištěn u VZP a nedluží na pojistném/penále na zdravotní pojištění
  • požádá o příspěvek v době trvání programu a disponuje bankovním účtem, na který je možné příspěvek poukázat
  • splňuje podmínky konkrétního programu.

Žádost o vyplacení příspěvku z fondu prevence musí být podána nejpozději 30. 11. 2017, resp. do ukončení programu v důsledku vyčerpání stanoveného finančního limitu (v závislosti na tom, která situace nastane dříve).
Jsou přijímány pouze čitelné originály dokladů s datem vystavení od 1. 1. 2017. Doklady o zaplacení nesmí být při podání žádosti starší než 3 měsíce od data vystavení.

VYBERTE SI SVŮJ PŘÍSPĚVEK

Vyberte si věkovou skupinu, která se na vás vztahuje. V jednom kalendářním roce, při dovršení 18 let, je možno čerpat příspěvky pouze z jedné věkové skupiny – buď DĚTI, nebo DOSPĚLÍ.

Dále můžete při splnění stanovených podmínek získat i příspěvek v programu MAMINKA a BEZPŘÍSPĚVKOVÍ DÁRCI KRVE.

Příspěvky je možno čerpat v průběhu kalendářního roku postupně do výše limitu stanoveného pro daný pilíř preventivní péče, tedy kardiovaskulární onemocnění, diabetes, duševní zdraví a onkologická vyšetření, a zároveň na očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde.

O příspěvek je možné požádat osobně na pobočkách VZP nebo lze zaslat žádost poštou.