Fit4fun Flošna

Adresa: Malšovická 779/2, Hradec Králové

E-mail: eurohorizont@seznam.cz
Web: http://www.fit4funflosna.cz

Sleva pro členy KPZ: 6 až 50 % na permanentku, kruhový trénink, měření přístrojem Biofotonický skener

Popis slevy

Po předložení členské karty Klubu pevného zdraví bude poskytnuta sleva:

• ve výši 10 % na permanentky do Fitness centra, které se nachází přímo u letního koupaliště Flošna. Maximální spokojenost každého klienta zaručí profesionální přístup, kvalitní služby a kvalifikovaní instruktoři. Cvičí se opravdu poctivě na posilovacích strojích světové kvality od italské firmy Panatta, ve východních Čechách ojedinělé vybavení. Součástí fitness je i perfektní kardiozona. Fitness centrum je plně klimatizováno.
  • ve výši 50 % na měření přístrojem Biofotonický skener (test buněčné ochrany neinvazivním měřením hladiny karotenoidu v kožní tkáni).
  • ve výši 6 % na měsíční kruhové tréninky zaměřené na hubnutí a formování postavy.

Udělejte něco pro své tělo a vyhněte se civilizačním chorobám, buďte pružní, uvolnění a spokojeni se svým tělem.