Floradent - dentální hygiena

Web: http://www.floradent.cz

Sleva pro členy KPZ: 20 %

Popis slevy:

Ordinace Floradent jsou specializované výhradně na dentální hygienu a patří mezi nejmodernější zdravotnická zařízení nejen v Praze, ale i v České republice. Zkušený tým dentálních hygienistek využívá pro dosažení nejlepších výsledků péče o Vaše zdraví nejmodernější techniku i progresivní pracovní postupy.

Sleva 20 % na dentální hygienu pro dospělé a děti do 15 let

Sleva 10 % na domácí a ordinační bělení zubů

Úroveň dentální hygieny má přímou souvislost s mnoha onemocněními lidského těla. Škodlivé bakterie přebývající v ústech mohou proniknout do krevního řečiště. Tím hrozí jejich rozšíření do celého těla, které může vést k nežádoucí zánětlivé reakci.

Snadnější hledání?

Jednoduše si najděte partnera na mapě za pomoci vyhledávače podle města, kraje a kategorie.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvek až 2 500 Kč na preventivní aktivity a očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu