Malvík

Klub pevného zdraví pro své členy připravil další nabídku slev pro maminky, rodiče a jejich děti
e-shopu Malvík.

Vybírat můžete z široké nabídky produktů pro děti od předních světových výrobců, které jsou dodané výhradními dovozci pro ČR s plnou zárukou.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 5 % na kompletní sortiment v e-shopu www.malvik.czPři objednávce zadejte do pole „Slevový kód": kód VZP0518. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají dle výše slevy.

Při nákupu v kamenné prodejně se musíte prokázat klubovou kartou KPZ. Najdete zde více jak 300 kočárků, 150 autosedaček a přes 40 000 kusů dalšího zboží pro děti skladem.

Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi partnera.

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.