MAMINKY

Maminky mohou v období od získání těhotenské průkazky až do 12 měsíců po porodu využít finanční příspěvky na podporu dobré psychické i fyzické kondice. Požádat mohou také o příspěvky určené jejich dětem, a to v programu DĚTI například na nehrazená očkování nebo pohybové aktivity.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

PRO BUDOUCÍ MAMINKY

Příspěvek je možné využít na jednu nebo více aktivit v tomto programu (v rámci jednoho těhotenství)
do celkové výše 1 000 Kč:

  • na prvotrimestrální screening
  • na podpůrné aktivity těhotných nebo kojících žen (vhodná pohybová aktivita v těhotenství, kurz přípravy k porodu pořádaný porodnicí, ochranné pomůcky pro doprovod u porodu, kompresivní těhotenské punčocháče, pomůcky ke kojení - absorpční prsní vložky, kontaktní kojicí kloboučky, chrániče prsních bradavek, tampony do podprsenky, formovače bradavek, odsávačky mateřského mléka).

O příspěvek může žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu, maminka, která porodila, na základě předložení rodného listu dítěte.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.


Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2016 po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. daného kalendářního roku.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Čekáte miminko nebo máte těhotnou kamarádku, která je také u VZP? Letošní novinkou pro všechny nastávající maminky pojištěné u VZP je dárek, nástěnný Průvodce pro budoucí maminky, který získáte na pobočce. Více informací o tomto dárku a také zajímavé tipy pro maminky najdete na speciální webové stránce Jak spolu rosteme

Chcete s Klubem pevného zdraví ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.


Mohlo by vás zajímat

rodinka

Využijte příspěvky pro rodiny s dětmi a staňte se našimi spokojenými klienty

27. 9. 2016

Chcete se s celou rodinou vypravit na exotickou dovolenou nebo se více hýbat a zdravě žít? S našimi finančními příspěvky to hravě zvládnete. Na cestu do zahraničí si můžete pokračování »

den dětí

Festival Jičín – město pohádky již po šestadvacáté

18. 8. 2016

Letošní téma festivalu, který proběhne od středy 7. do neděle 11. září, je o ladných pohybech, o dech beroucí akrobatice, o žonglování, o cirkusovém umění, o pokračování »

deti

Den s VZP ČR na koupalištích

8. 8. 2016

Ve spolupráci s letními koupališti v Pardubickém a Královéhradeckém kraji bude v měsíci srpnu probíhat na šesti místech akce Den s VZP ČR. pokračování »

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.


Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct