MAMINKY

Maminky mohou v období od získání těhotenské průkazky až do 12 měsíců po porodu využít finanční příspěvky na podporu dobré psychické i fyzické kondice. Požádat mohou také o příspěvky určené jejich dětem, a to v programu DĚTI například na nehrazená očkování nebo pohybové aktivity.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

PRO TĚHOTNÉ ŽENY A MAMINKY

Příspěvek je možné využít na jednu nebo více aktivit v tomto programu (v rámci jednoho těhotenství) do celkové výše 1 000 Kč:

• na prvotrimestrální screening
  • na podpůrné aktivity
    • u těhotných vhodná pohybová aktivita v těhotenství, kurz přípravy k porodu pořádaný porodnicí, ochranné pomůcky pro doprovod u porodu
    • u kojících žen absorpční prsní vložky, kontaktní kojicí kloboučky, chrániče prsních bradavek, tampony do podprsenky, formovače bradavek, odsávačky mateřského mléka včetně příslušenství a náhradních dílů, nádoby na uchovávání mateřského mléka
  • na dentální hygienu v těhotenství nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně v těhotenství (zubní a mezizubní kartáčky, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody).

O příspěvek může žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu nebo maminka, která porodila, na základě předložení rodného listu dítěte (do 12 měsíců po porodu).

Těhotné ženy a maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2017.

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2017 po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Čekáte miminko nebo máte těhotnou kamarádku, dceru nebo vnučku, která je také u VZP? Všechny nastávající maminky pojištěné u VZP mají na pobočce připravený dárek, nástěnného Průvodce pro budoucí maminky. Více informací o tomto dárku a také zajímavé tipy pro maminky najdete na speciální webové stránce Jak spolu rosteme

Chcete s Klubem pevného zdraví ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

deti

Lounská bruslička

5. 1. 2017

V sobotu 7. ledna se na Městském zimním stadionu v Lounech koná celodenní soutěž v krasobruslení pro děti v mnoha kategoriích. U stánku Všeobecné pokračování »

žena

Cvičení jógy s Václavem Krejčíkem a VZP zdarma

23. 11. 2016

Obdrželi jste na našich pobočkách kartičku na cvičení jógy s Václavem Krejčíkem na jeden týden zdarma? Nebo byste si chtěli vyzkoušet jednoduché pozice v pohodlí pokračování »

rodinka

Využijte příspěvky pro rodiny s dětmi a staňte se našimi spokojenými klienty

27. 9. 2016

Chcete se s celou rodinou vypravit na exotickou dovolenou nebo se více hýbat a zdravě žít? S našimi finančními příspěvky to hravě zvládnete. Na cestu do zahraničí si můžete pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.