MAMINKY

Děkujeme, že pečujete o své zdraví.

O finanční příspěvky z fondu prevence bylo možné žádat do 30. 11. 2017.

Pro budoucí maminky má VZP připravený dárek, který je bude těhotenstvím provázet. Je to praktický průvodce budoucí maminky, v němž jsou informace a rady, které pomohou období očekávání lépe a snadněji zvládnout. Přijďte si pro něj s těhotenským průkazem na nejbližší pobočku VZP.

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Již nyní pracujeme na příspěvcích pro rok 2018, sledujte náš web nebo Facebook.

Maminky mohou v období od získání těhotenské průkazky až do 12 měsíců po porodu využít finanční příspěvky na podporu dobré psychické i fyzické kondice. Požádat mohou také o příspěvky určené jejich dětem, a to v programu DĚTI například na nehrazená očkování nebo pohybové aktivity.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

PRO TĚHOTNÉ ŽENY A MAMINKY

Příspěvek je možné využít na jednu nebo více aktivit v tomto programu (v rámci jednoho těhotenství) do celkové výše 1 000 Kč:

  • na prvotrimestrální screening
  • na dentální hygienu v těhotenství nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně v době těhotenství (zubní a mezizubní kartáčky, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody).
  • na podpůrné aktivity:
    • u těhotných vhodná pohybová aktivita v těhotenství, kurz přípravy k porodu pořádaný porodnicí, ochranné pomůcky pro doprovod u porodu
    • u kojících žen absorpční prsní vložky, kontaktní kojicí kloboučky, chrániče prsních bradavek, tampony do podprsenky, formovače bradavek, odsávačky mateřského mléka včetně příslušenství a náhradních dílů, nádoby na uchovávání mateřského mléka

O příspěvek může do 30. 11. 2017 žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu nebo maminka, která porodila, na základě předložení rodného listu dítěte (do 12 měsíců po porodu).

Těhotné ženy a maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.


Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2017.

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2017 po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Čekáte miminko nebo máte těhotnou kamarádku, dceru nebo vnučku, která je také u VZP? Všechny nastávající maminky pojištěné u VZP mají na pobočce připravený dárek, nástěnného Průvodce pro budoucí maminky. Více informací o tomto dárku a také zajímavé tipy pro maminky najdete na speciální webové stránce Jak spolu rosteme

Chcete s Klubem pevného zdraví ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.


Mohlo by vás zajímat

mk

Plaveme prsa v Mostě

10. 10. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem osvětové akce Plaveme prsa, která se koná v sobotu 14. října od 10 do 17 hodin v Aquadromu Most. Jedná se o pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

1. 6. 2017

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. Tuto sobotu 3. 6. ve 12 hodin startuje na náměstí Míru v Klatovech. Regionální akce slouží i jako pozvánka na Avon pochod v pokračování »

deti

Dětský den v Jablonci nad Nisou

23. 5. 2017

V neděli 28. května od 10 do 19 hodin je pro naše nejmenší připraven jablonecký plavecký bazén, kde se koná „Dětský den u bazénu pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct