MAMINKY

Děkujeme, že pečujete o své zdraví.

O finanční příspěvky z fondu prevence bylo možné žádat do 30. 11. 2016.

Pro budoucí maminky má VZP připravený dárek, který je bude těhotenstvím provázet. Je to praktický průvodce budoucí maminky, v němž jsou informace a rady, které pomohou období očekávání lépe a snadněji zvládnout. Přijďte si pro něj s těhotenským průkazem na nejbližší pobočku VZP.

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Již nyní pracujeme na příspěvcích pro rok 2017, sledujte náš web nebo Facebook.

Maminky mohou v období od získání těhotenské průkazky až do 12 měsíců po porodu využít finanční příspěvky na podporu dobré psychické i fyzické kondice. Požádat mohou také o příspěvky určené jejich dětem, a to v programu DĚTI například na nehrazená očkování nebo pohybové aktivity.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

PRO BUDOUCÍ MAMINKY

Příspěvek je možné využít na jednu nebo více aktivit v tomto programu (v rámci jednoho těhotenství)
do celkové výše 1 000 Kč:

• na prvotrimestrální screening
  • na podpůrné aktivity těhotných nebo kojících žen (vhodná pohybová aktivita v těhotenství, kurz přípravy k porodu pořádaný porodnicí, ochranné pomůcky pro doprovod u porodu, kompresivní těhotenské punčocháče, pomůcky ke kojení - absorpční prsní vložky, kontaktní kojicí kloboučky, chrániče prsních bradavek, tampony do podprsenky, formovače bradavek, odsávačky mateřského mléka).

O příspěvek může žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu, maminka, která porodila, na základě předložení rodného listu dítěte.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ.

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2016 po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. daného kalendářního roku.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Čekáte miminko nebo máte těhotnou kamarádku, která je také u VZP? Letošní novinkou pro všechny nastávající maminky pojištěné u VZP je dárek, nástěnný Průvodce pro budoucí maminky, který získáte na pobočce. Více informací o tomto dárku a také zajímavé tipy pro maminky najdete na speciální webové stránce Jak spolu rosteme

Chcete s Klubem pevného zdraví ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

žena

Cvičení jógy s Václavem Krejčíkem a VZP zdarma

23. 11. 2016

Obdrželi jste na našich pobočkách kartičku na cvičení jógy s Václavem Krejčíkem na jeden týden zdarma? Nebo byste si chtěli vyzkoušet jednoduché pozice v pohodlí pokračování »