MAMINKY

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Maminky mohou v období od získání těhotenské průkazky až do 12 měsíců po porodu využít finanční příspěvky na podporu dobré psychické i fyzické kondice. Požádat mohou také o příspěvky určené jejich dětem, a to v programu DĚTI například na nehrazená očkování nebo pohybové aktivity.

Maminky mohou zároveň čerpat příspěvek v programu DOSPĚLÍ. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

PRO TĚHOTNÉ ŽENY A MAMINKY

V době těhotenství můžete svůj finanční příspěvek do souhrné výše 1 000 Kč vyčerpat

• na prvotrimestrální screening
  • na vhodnou pohybovou aktivitu v těhotenství
  • na kurz přípravy k porodu pořádaný porodnicí
  • na dentální hygienu v těhotenství nebo balíček dentální hygieny zakoupený v lékárně, v ordinaci lékaře nebo u dentální hygienistky v době těhotenství (zubní a mezizubní kartáčky, zubní pasty, dentální nitě, ústní vody)

Pokud příspěvek nevyčerpáte, můžete ho využít po porodu

• na pomůcky ke kojení (absorpční prsní vložky, kontaktní kojící kloboučky, chrániče prsních bradavek, tampony do podprsenky, formovače bradavek, odsávačky mateřského mléka včetně příslušenství a náhradních dílů, nádoby na uchovávání mateřského mléka)

O příspěvek může žádat budoucí maminka na základě předložení platného těhotenského průkazu nebo maminka, která porodila, na základě předložení rodného listu dítěte (do 12 měsíců po porodu). V tomto případě neplatí podmínka, že platební doklad nesmí být starší než 3 měsíce.

Podmínky čerpání finančních příspěvků:

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2018. Výjimka platí pouze u příspěvku na prvotrimestrální screening a na kurz přípravy k porodu, kde je možno žádost podat do 31. 12. 2018 (korespondenčně do 15. 12. 2018).

Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2018 po vyčerpání stanoveného finančního limitu.

Plné znění podmínek čerpání příspěvků na preventivní programy hrazené z fondu prevence VZP najdete zde

JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

Chcete s Klubem pevného zdraví ušetřit? Využijte širokou nabídku slev služeb a produktů od našich smluvních partnerů. Členové Klubu mohou ušetřit za masáže, permanentky nebo výhodné vstupy na pohybové aktivity, sportovní potřeby, zájezdy či zdravé stravování. Tento výčet není zdaleka konečný, z mnoha výhod si vyberete vy i celá rodina.

deti_

Wannado Sporťáček v Plzni

15. 9. 2018

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu pokračování »

deti_

Chraňte své děti před sluncem

17. 7. 2018

Sluneční paprsky a letní teploty lákají děti i dospělé k pobytu venku. Ať už plánujete navštívit koupaliště, parky nebo se vydáte objevovat krásy pokračování »

žena

Co dokáží sonické elektrické kartáčky

28. 5. 2018

Philips Sonicare je odborníky nejvíce doporučovanou značkou elektrických zubních kartáčků v ČR. A my jsme velice rádi, že je partnerem Klubu pevného zdraví. Rádi bychom vám pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.