Albatros Media a.s.Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Knihy pro celou rodinu se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Jak uplatnit tuto výhodu?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů on-line na www.albatrosmedia.cz. Při objednávce zadejte slevový kód VZP25AM do pole „Slevový kód / dárkový poukaz" a bude vám odečtena sleva 25 %. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Začtěte se s námi! Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz Vám přináší ty nejkrásnější knihy a díky nim i nové příběhy, zážitky a světy fantazie. Nabízí více než 11 000 knih z vlastní produkce pro čtenáře všech věkových kategorií, vždy za výhodné ceny přímo od nakladatele. Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity. Albatros Media je největší knižní vydavatelství v ČR. V nabídce e-shopu najdete vždy ty nejžádanější české i světové knižní bestsellery.

Navíc ke každému nákupu nad 800 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.


GrandOpticalGrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která je jedním z předních poskytovatelů péče o zrak ve světě.

V prodejnách GrandOptical můžete po předložení karty člena Klubu pevného zdraví získat:

 • slevu 20 % na nákup kompletních dioptrických brýlí *
 • slevu 15 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků *

* Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními slevami.

Přesvědčte se o naší spolehlivosti a profesionalitě sami. Přijďte a vyzkoušejte kvalitu služeb GrandOptical ještě dnes. Více informací najdete na www.grandoptical.cz.

Kontaktní email: partner@grandoptical.cz


Orange OptikOrange Optik

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Orange Optik. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

 • slevu 55 % na skla a 55 % na všechny privátní brýlové obruby (slevy platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí - tzn. obrub a skel zároveň)
 • slevu 55 % na skla a 35 % na obruby světových značek – Adidas, Calvin Klein, Carrera, Carrera – dětské, Diesel, Fossil, Guess, Hugo Boss, Hugo Boss Orange, Karl Lagerfeld, Lacoste, Mercedes, Pierre Cardin, Skechers, Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger – dětské, Polaroid, Ray Ban a další (slevy platí pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí - tzn. obrub a skel zároveň)
 • slevu 20 % na všechny sluneční brýle a na všechna pouzdra na brýle

Akce není kombinovatelná s ostatními akcemi.

Orange Optik je sítí 60 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Orange Optik na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů. K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.

Kontaktní informace:


FOKUS OptikFOKUS optik

S FOKUS optik šetříte díky výhodám, které vám nabízíme. Po předložení členské karty Klubu pevného zdraví získáte:

 • slevu 35 % na kompletní dioptrické brýle (obruba + skla) 
 • extra slevu 5 % nad rámec aktuálně platné nabídky na sluneční brýle
 • vyšetření zraku zdarma (od věku 15 let) během dubna a září 2024 ve všech provozovnách FOKUS optik – rezervujte si svůj termín

Prevence zraku je důležitá. Až 90 % informací je zprostředkovaných právě pomocí našeho zraku. Ve FOKUS optik si můžete vybrat ze širokého sortimentu brýlových obrub privátní značky OKKO nebo z obrub světových značek.

Zrak je potřeba chránit také venku před škodlivým UV A a UV B zářením. V optikách FOKUS si můžete vybrat z nových kolekcí slunečních brýlí a vybavit se tak na ostré letní paprsky.

Ve FOKUS optik si zakládáme na odbornosti prověřené časem a individuálním přístupem, při kterém pro vás najdeme ideální řešení. S více než 75letou historií a desítkami optik po celé České republice nabízíme zkušenosti, odbornost a individuální péči. O důležitosti prevence zraku a proč byste měli brýle koupit v optice nikoli v běžném obchodě se více dozvíte zde.

Kontaktní informace:


Pojišťovna VZP, a.s.Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevy ze základních katalogových cen těchto produktů:

 • na Cestovní pojištění ve výši 30 %
 • na Úrazové pojištění ve výši 15 %
 • na Zdravotní pojištění Patron ve výši 15 %

Slevy lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR (mimo tato kontaktní pracoviště: Dolní Němčí, Dukovany, Jemnice, Kralovice, Ledeč nad Sázavou, Nejdek, Podbořany, Přelouč, Přeštice, Světlá nad Sázavou) nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s. najdete zde.


RYOR a.s.RYOR a.s.

Využijte slevy na přírodní kosmetiku a výrobky s českou tradicí. Členové klubu mohou získat:

 • slevu 12 % v e-shopu partnera na základě zadání slevového kódu
 • slevu 12 % na značkových prodejnách po předložení členské karty Klubu pevného zdraví

Při objednávce v e-shopu partnera zadejte v objednávce slevový kód „KPZ“ a sleva vám bude automaticky odečtena. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi.

Společnost RYOR vznikla v roce 1991 a nabízí přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku. Hýčkejte se s Klubem pevného zdraví a nakupujte se slevou.

Pro více informací kontaktní email a telefon: ryor@ryor.cz, tel.: 317 071 516.


Babysense a TomyBabysense

Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.

Monitory dechu Babysense jsou v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) nejúčinnější a nejbezpečnější výrobky na trhu, které splňují nejpřísnější kritéria evropské certifikace. Jsou klinicky testovány a mají status zdravotnického prostředku.

Z tohoto důvodu jsou tyto monitory součástí vybavení novorozeneckých postýlek v převážné většině porodnic v ČR.

Babysense je zárukou toho nejlepšího pro bezpečný spánek vašeho miminka.

Autorizovaným distributorem pro českou a slovenskou republiku je firma EASY4U.

Pro členy Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu 20 % na veškeré výrobky značky Babysense, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.babysense.info, a to zadáním slevového kódu VZP111 při objednávce zboží.

Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.

Při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné ZDARMA.


Toboga s.r.o.Toboga s.r.o. – Zábavní parky pro celou rodinu

Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech. Jedná se o obrovskou dětskou hernu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti.

Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

S Klubem pevného zdraví získáte slevu 10 % na vstupenky pro děti a pro dospělé do parků Toboga (s podmínkou, že nelze kombinovat slevy pro již zvýhodněné vstupné, sleva se tedy nevztahuje na rodinné vstupenky, které jsou již zvýhodněné).

Fantasy Praha
T: +420 778 545 760
E: info@toboga.cz

Tongo Hradec
T: +420 606 028 384
E: info@tongohradec.cz

Galaxie Zlín
T: +420 571 118 980
E: info@galaxiezlin.cz

Bongo Brno
T: +420 777 639 172
E: info@bongobrno.cz

 

RejaREJA s.r.o.

Nedoslýchavost izoluje člověka a ztěžuje komunikaci. V mnoha případech lze však nedoslýchavosti zabránit vhodnou prevencí. Světová zdravotnická organizace odhaduje, že kvůli zvyšující se expozici hluku se v roce 2050 bude nedoslýchavost týkat téměř každého čtvrtého obyvatele planety. Společnosti REJA záleží na tom, aby se ztrátě sluchu zabránilo včas a aby ti, kteří ztrátu sluchu mají, mohli žít naplno. Protože lépe slyšet pomáhá lépe žít.

Hledáme pro Vás komplexní řešení pro poslech. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Členům Klubu pevného zdraví nabízíme:

 • slevu 10 % na produkty ochrany sluchu z řady Phonak Serenity Choice
 • slevu 10 % na vybrané čisticí prostředky pro sluchadla

Zátková ochrana sluchu Phonak Serenity Choice™ obsahuje speciální akustické filtry, které tlumí škodlivý hluk, a přesto umožňují slyšet konverzaci. Akustické filtry jsou vybaveny pokročilou technologií, která minimalizuje efekt zalehlých uší a také udržuje ucho odvětrávané pro optimální pohodlí. Ochrana sluchu Phonak Serenity Choice™ existuje v šesti variantách pro různé situace a prostředí: pro klidný spánek, pro lepší soustředění, pro ochranu na hlučném pracovišti, při střelbě nebo jízdě na motorce.

Po prokázání se slevovou kartou člena Klubu pevného zdraví VZP můžete čerpat slevy na všech pobočkách REJA spol s r. o.

Kontaktní informace:


AlbiAlbi

Sleva 15 % na všechno zboží na eshop.albi.cz. Slevu získáte po zadání slevového kódu SLEVA15VZP při objednávce.

Sleva 15 % na všechno zboží v našich dárkových prodejnách Albi. Slevu získáte při předložení karty Klubu pevného zdraví.

Přijďte si k nám pro radost! Jsme Albi, tradiční česká společnost, která oslavila už 30. narozeniny. Chcete překvapit rodinu a kamarády? Pak jste u nás na správné adrese. Zábavné poučné hry, voňavé svíčky, mazliví a roztomilí plyšáci nebo třeba přáníčka pro každou příležitost čekají jen na to, až potěší vaše nejbližší. S Albi je zábava dárky darovat i dostávat. Myslíte, že je to jen sen? Přijďte se přesvědčit do některé z našich prodejen.


liip logoWorkMed s.r.o. – kurzy první pomoci

U společnosti WorkMed s.r.o. využijete profesionální kurzy první pomoci, na které uplatníte slevu až 20 %.

Praktické a zážitkové kurzy první pomoci máte se slevou 10 %. Stejně tak Akreditované kurzy MŠMT - zdravotník zotavovacích akcí a další. Všichni lektoři jsou profesionální záchranáři s dlouholetou praxí u ZZS. Na e-learningový kurz první pomoci můžete využít slevu 20 %.

Jak slevy uplatnit?

 • Objednejte si konkrétní termín kurzu první pomoci na webu www.skoleniprvnipomoci.cz a pro získání slevy 10 % vložte v košíku kód poukazu VZP-KPZ-10.
 • Pokud máte zájem o e-learningový kurz, v košíku vložte kód poukazu VZP-KPZ-20 a dostanete 20% slevu na tento kurz.

První pomoc živě logoPrvní pomoc živě – zážitkové kurzy první pomoci

Víte, že se až 75 % úrazů a nehod stává v běžném denním životě, tedy v okruhu rodiny a známých? Kdo zná základy první pomoci, chrání životy a zdraví svých nejbližších.

V roce 2008 jsme proto založili tým záchranářů, sestřiček i mediků a začali pořádat kurzy zaměřené na poskytování první pomoci. Za dobu působení projektu První pomoc ŽIVĚ jsme vyladili množství předávané teorie a účastníci kurzů si mohou důležité znalosti otestovat na vlastní kůži. Zvláštní pozornost věnujeme zvládání emocí v krizové chvíli.

Po celé republice i on-line nabízíme kurzy první pomoci u dětí i dospělých. Zájemci u nás mohou absolvovat také kurz zdravotníka ZZA (zdravotník zotavovacích akcí) s akreditací ministerstva školství. Pro firmy nabízíme kurzy na míru, při nichž propojí povinné školení BOZP se zábavným teambuildingem.

Členům z Klubu pevného zdraví nabízíme:

Při objednávce nebo poptávce na www.prvnipomoczive.cz napište do poznámky slevový kód VZP_PPzive a my se vám ozveme s nižší cenou. Kód můžete využít opakovaně.


Nanobebe logoNanobébé

Nanobébé nabízí inovativní dětské produkty, zahrnuje kojeneckou láhev na mateřské mléko zachovávající živiny, nejpokročilejší silikonovou kojeneckou láhev na trhu, praktické nezbytnosti na cesty, inovativní skladování mateřského mléka, 100% silikonové dudlíky a další.

Součástí nabídky jsou také monitory dechu AKOi Heart Monitor a Wellue Baby Monitor.

AKOi Heart Monitor je monitor pro detekci dýchání, protáčení a plenky, který usnadní péči o dítě. Vyšle varování v případě, že dítě přestane dýchat na více než 10 sekund, pokud se dítě přetočí o 120°, díky čemuž pomáhá předcházet nehodám, nebo vám napoví, kdy je potřeba vyměnit plenka, aby dítě nebylo opruzené apod.

Wellue Baby Monitor neustále sleduje srdeční frekvenci, průměrnou hladinu kyslíku i pohyb tělíčka. Zvukový alarm vás včas upozorní, pokud něco není v pořádku. Přizpůsobitelný senzor, který se upevňuje na nohu miminka pomocí suchého zipu, je vyroben z pohodlného materiálu, takže dítě se bude cítit, jako by mělo ponožku. Monitor snadno spárujete s mobilní aplikací, ve které uvidíte jak aktuální měření, tak jeho historii včetně analýz a diagramů. Vše můžete samozřejmě sdílet se svými blízkými. Monitor ale funguje i samostatně bez aplikace, údaje se synchronizují až po spárování.

Členové Klubu pevného zdraví získají při nákupu v e-shopu slevu 15 %:

Pro získání 15% slevy zadejte VZP15 do pole "Slevový kupón" v košíku při objednávce zboží. Při nákupu nad 2 000 Kč je poštovné ZDARMA.


Kärcher logoKärcher

Méně peněz, více Kärcher! Usnadněte si úklid domácnosti nebo péči o zahradu s kvalitními pomocníky od firmy Kärcher. 

Vaše domácnost se bude blyštit čistotou a zahrada se bude pyšnit přesným střihem a pořádkem. Jaké výhody Vám nabízí oficiální internetový obchod Kärcher? Doprava zdarma nad 1 000 Kč, odborné poradenství, prodloužená záruka na vybrané stroje, vrácení zboží do 30 dnů zcela zdarma a mnoho dalšího. V našem sortimentu naleznete například parní čističe, okenní vysavače, podlahové myčky, tepovače a mnoho dalšího.

Získejte 25% slevu na celou kategorii parních čističů z řady Home & Garden, využijte také 20% slevu na ostatní nezlevněné produkty z řady Home & Garden nebo slevu 5 % na zlevněné zboží a produkty za dlouhodobě nízké ceny v sekci Home & Garden na e-shopu karcher.cz. Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce slevový kód VZPKLUB a sleva Vám bude následně odečtena. Nevztahuje se na řadu produktů Professional, poštovné, balné a dárkové poukazy.