Albatros Media a.s.Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Knihy pro celou rodinu se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Jak uplatnit tuto výhodu?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů on-line na www.albatrosmedia.cz. Při objednávce zadejte slevový kód VZP1415AM do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce" a bude vám odečtena sleva 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Internetové knihkupectví společnosti Albatros Media a.s. nabízí více než 4 000 knih. Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity.

Najdete zde kompletní produkci nakladatelství Albatros, Bizbooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a projektu Edice ČT.

Navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.


GrandOpticalGrandOptical

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v GrandOptical. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

Členové KPZ mohou čerpat následující slevy:

  • Sleva 20 % na nákup kompletních brýlí *
  • Sleva 15 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků *

* Nabídka platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí pro pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními slevami.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která je jedním z předních poskytovatelů péče o zrak ve světě.

Přesvědčte se o naší spolehlivosti a profesionalitě sami. Přijďte a vyzkoušejte kvalitu služeb GrandOptical ještě dnes. Více informací najdete na www.grandoptical.cz.

Kontaktní email: partner@grandoptical.cz, kód: PARTNR


Orange OptikOrange Optik

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Orange Optik. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

  • Sleva 20 % na kompletní dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky a doplňky. Akce není kombinovatelná s ostatními akcemi.

Informace o společnosti:

Orange Optik je sítí více než 40 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Orange Optik na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů. K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.

Kontaktní informace:


Pojišťovna VZP, a.s.Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 30% na cestovní pojištění. Slevu lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR (mimo tato kontaktní pracoviště: Čáslav, Čelákovice, Dobříš, Dolní Němčí, Dukovany, Jemnice, Kralovice, Ledeč nad Sázavou, Lysá nad Labem, Nejdek, Podbořany, Přelouč, Přeštice, Soběslav, Světlá nad Sázavou, Votice, Vrbno pod Pradědem) nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s., najdete zde.


RYOR a.s.RYOR a.s.

Využijte slevy na přírodní kosmetiku a výrobky s českou tradicí. Členové klubu mohou získat:

  • slevu 15 % v e-shopu partnera na základě zadání slevového kódu
  • slevu 15 % na značkových prodejnách (Praha 1 - Národní, Praha 6 - Lotyšská, Brno, Poděbrady, Kyšice) po předložení členské karty Klubu pevného zdraví

Při objedávce v e-shopu partnera zadejte v objednávce slevový kód „KPZ“ a sleva vám bude automaticky odečtena. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi.

Společnost RYOR vznikla v roce 1991 a nabízí přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku. Hýčkejte se s Klubem pevného zdraví a nakupujte se slevou.

Pro více informací kontaktní email a telefon: ryor@ryor.cz, tel.: 317 071 516.


Babysense a TomyBabysense

Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.

Monitory dechu Babysense jsou v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) nejúčinnější a nejbezpečnější výrobky na trhu, které splňují nejpřísnější kritéria evropské certifikace. Jsou klinicky testovány a mají status zdravotnického prostředku.

Z tohoto důvodu jsou tyto monitory součástí vybavení novorozeneckých postýlek v převážné většině porodnic v ČR.

Babysense je zárukou toho nejlepšího pro bezpečný spánek vašeho miminka.

Autorizovaným distributorem pro českou a slovenskou republiku je firma EASY4U.

Pro členy Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu 20 % na veškeré výrobky značky Babysense, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.babysense.info, a to zadáním slevového kódu VZP111 při objednávce zboží.

Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.

Při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné ZDARMA.


Toboga s.r.o.Toboga s.r.o. – Zábavní parky pro celou rodinu

Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři zábavní indoor parky a restaurace v různých městech. Jedná se o obrovskou dětskou hernu s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto jedinečné zábavní centrum je svou nabídkou, plochou a rozsahem v České republice ojedinělé.

V prostorách center na celkové ploše přes 15 000 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti.

Každá z nich přitom představuje jiný světadíl, zemi, moře, ostrovy, sopky, cizí planety, hvězdy a vše, co si jen dítě dovede představit. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa, výpravu na tajemný ostrov, cestu do vesmíru k jiným Galaxiím i do světa fantazie.

S Klubem pevného zdraví získáte slevu 10 % na vstupenky pro děti a pro dospělé do parků Toboga (s podmínkou, že nelze kombinovat slevy pro již zvýhodněné vstupné, sleva se tedy nevztahuje na rodinné vstupenky, které jsou již zvýhodněné).

Fantasy Praha
T: +420 778 545 760
E: info@toboga.cz

Bongo Brno
T: +420 777 639 172
E: info@bongobrno.cz

Tongo Hradec
T: +420 606 028 384
E: info@tongohradec.cz

Galaxie Zlín
T: +420 571 118 980
E: info@galaxiezlin.cz

 

RejaREJA s.r.o.

Nic neslyšet odděluje člověka od světa lidí. Odhaduje se, že v České republice žije kolem 500 000 lidí, kteří se potýkají s nedoslýchavostí. REJA spol s r.o. se stará o to, aby se nikdo nemusel takto trápit a mohl žít naplno. Protože dobře slyšet znamená jasně porozumět řeči na pozadí hluku.

Hledáme pro Vás komplexní řešení pro poslech. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Členům KPZ nabízíme:

  • slevu 26 % na mikrofon Phonak PartnerMicTM (běžná cena 6 900 Kč)
  • slevu 10 % na vybrané čisticí prostředky pro sluchadla

Mikrofon Phonak PartnerMic je vhodný doplněk sluchadel Phonak Marvel pro rozhovor s Vašimi blízkými. Jednoduše ho připnete na oblečení partnera a uslyšíte ho srozumitelně i přes velký hluk a na delší vzdálenost.

Po prokázání se slevovou kartou člena Klubu pevného zdraví VZP můžete čerpat slevy na všech pobočkách REJA spol s r. o.

Kontaktní informace:


RejaRITA24

Nezavřené dveře, prudká změna teploty, neobvyklá aktivita v bytě nebo podezřelý klid. Nový inteligentní systém monitorování bytu RITA24 (www.rita24.cz) vám dá informaci, zda jsou vaši rodiče, babička či dědeček doma v pořádku. Během čtrnácti dní se naučí domácí zvyklosti seniora, a pokud dojde ve sledovaném bytě k neobvyklé nebo kritické životní situaci, okamžitě upozorní nejbližší rodinné příslušníky.

Hledáme pro Vás komplexní řešení pro poslech. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

Pro koho je RITA24?

  • Pro každého, kdo má starší maminku nebo tatínka či prarodiče a chce mít jistotu, že je u nich doma vše v pořádku.
  • Unikátní systém je speciálně navržený pro seniory nebo samostatně žijící osoby a jejich blízké.
  • Pokud si chcete být 24 hodin denně jisti, že je vaše rodina v bezpečí, i když u ní nestíháte být.

Co vše získáte při zakoupení systému RITA24?

Systém RITA24 zahrnuje 2 pohybové senzory a 1 dveřní senzor. Pohybový senzor sbírá a vyhodnocuje informace o pohybu v bytě, dveřní senzor monitoruje otvírání a zavírání dveří. Systém RITA24 si během prvních čtrnácti dnů po instalaci zmapuje návyky a obvyklé činnosti v bytě. RITA24 se naučí, kdy uživatel obvykle vstává a chodí spát, jak dlouho je doma, venku, kolik času tráví v monitorovaných místnostech, kdy chodí na procházky a další běžné situace. Pokud dojde k výrazné odchylce, dá o tom vědět e-mailem nebo prostřednictvím SMS. Díky nepřetržitému monitorování a chytře nastavenému systému dokáže systém RITA24 rizikové situace dobře vyhodnotit.

Před nákupem v e-shopu www.rita24.cz pro uplatnění slevy zašlete oskenovanou a podepsanou členskou kartu Klubu pevného zdraví společně s kódem VZP PART na info@rita24.cz pro získání slevy ve výši 15%.


AlbiAlbi

Sleva 15 % na všechno zboží na eshop.albi.cz. Slevu získáte po zadání slevového kódu VZP15 při objednávce.

Sleva 15 % na všechno zboží v našich dárkových prodejnách Albi. Slevu získáte při předložení karty Klubu pevného zdraví.

Přijďte si k nám pro radost! Jsme Albi, tradiční česká společnost, která oslavila už 30. narozeniny. Chcete překvapit rodinu a kamarády? Pak jste u nás na správné adrese. Zábavné poučné hry, voňavé svíčky, mazliví a roztomilí plyšáci nebo třeba přáníčka pro každou příležitost čekají jen na to, až potěší vaše nejbližší. S Albi je zábava dárky darovat i dostávat. Myslíte, že je to jen sen? Přijďte se přesvědčit do některé z našich prodejen.


liip logoLiip Smart Monitor

Liip Smart Monitor je inteligentní náramek od španělské firmy Wearables Inteligentes S.L., který měří puls, kyslík v krvi a teplotu v reálném čase. Je vhodný pro děti od narození do 7 let a je účinný v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS).

Aplikace Liip Care vám zasílá podrobné informace o životních funkcích do vašich chytrých zařízení, když dítě spí. Liip Smart Monitor byl klinicky testován na 398 kojencích a dětech a dosahuje výsledku 98% shody se zařízeními používanými v nemocnicích k měření základních životních funkcí mladých pacientů. Splňuje přísné předpisy RoHS a Reach pro použití u kojenců a dětí. Je vyroben v EU.

Členové Klubu pevného zdraví získají na výrobek Liip Smart Monitor slevu 15 %, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách shop.nanobebe.cz/liip, a to zadáním slevového kódu VZP15 při objednávce zboží.

U nákupu Liip Smart Monitor je poštovné ZDARMA.