Ostatní partneři

Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Knihy pro celou rodinu se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Jak uplatnit tuto výhodu?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů on-line na www.albatrosmedia.cz. Při objednávce zadejte slevový kód VZP1415AM do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce" a bude vám odečtena sleva 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Internetové knihkupectví společnosti Albatros Media a.s. nabízí více než 4 000 knih.  Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity.

Najdete zde kompletní produkci nakladatelství Albatros, Bizbooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a projektu Edice ČT.

Navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.

GrandOptical

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v GrandOptical. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

• Sleva 20 % na nákup kompletních brýlí *
  • Sleva 15 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků *

* Nabídka platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí pro pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními slevami.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která je jedním z předních poskytovatelů péče o zrak ve světě.

Přesvědčte se o naší spolehlivosti a profesionalitě sami. Přijďte a vyzkoušejte kvalitu služeb GrandOptical ještě dnes. Více informací najdete na www.grandoptical.cz.

Kontaktní email: partner@grandoptical.cz, kód: PARTNR

Eiffel optic

Jestliže potřebujete vylepšit zrak nebo změnit image, můžete navštívit některou z prodejen našeho nového partnera KPZ - eiffel optic. Vyberete si z více než 3 000 druhů dioptrických a slunečních brýlí řady světových značek v různých cenových kategoriích. Na základě předložení klubové karty dostanete slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží. Seznam prodejen naleznete na www.eiffeloptic.cz , v každé z nich vám odborně změří zrak a připraví hotové brýle do 1 hodiny bez příplatku.   Hezké brýle, příjemný pocit.

Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 30% na cestovní pojištění
a 15% slevu na ostatní produkty. Na pojištění Fénix se slevy nevztahují. Slevy lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s., najdete zde

RYOR a.s.

Využijte slevu 15 % na přírodní kosmetiku a výrobky s českou tradicí na www.ryor.cz.

Při objednávce v e-shopu partnera zadejte do poznámky v objednávce obchodníka slevový kód KPZ a sleva vám bude automaticky odečtena. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Společnost RYOR vznikla v roce 1991 a nabízí přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku. Hýčkejte se s Klubem pevného zdraví a nakupujte se slevou.

Babysense a Tomy

Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.

Monitory dechu Babysense jsou v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) nejúčinnější a nejbezpečnější výrobky na trhu, které splňují nejpřísnější kritéria evropské certifikace. Jsou klinicky testovány a mají status zdravotnického prostředku.

Z tohoto důvodu jsou tyto monitory součástí vybavení novorozeneckých postýlek v převážné většině porodnic v ČR.

Babysense II a Babysense 5 je zárukou toho nejlepšího pro bezpečný spánek vašeho miminka.

Autorizovaným distributorem pro českou a slovenskou republiku je firma EASY4U.

Pro členy Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu 20 % na veškeré výrobky značek Babysense a Tomy, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.detskachuvicka.cz, a to zadáním slevového kódu VZP111 při objednávce zboží.

Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.

Při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné ZDARMA.

Malvík

Klub pevného zdraví pro své členy připravil další nabídku slev pro maminky, rodiče a jejich děti v e-shopu Malvík.

Vybírat můžete z široké nabídky produktů pro děti od předních světových výrobců, které jsou dodané výhradními dovozci pro ČR s plnou zárukou.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 5 % na kompletní sortiment v e-shopu www.malvik.cz. Při objednávce zadejte do pole „Slevový kód": kód VZP0518. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají dle výše slevy.

Při nákupu v kamenné prodejně se musíte prokázat klubovou kartou KPZ. Najdete zde více jak 300 kočárků, 150 autosedaček a přes 40 000 kusů dalšího zboží pro děti skladem.

Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi partnera.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu