Kašpárek

Kašpárek patří mezi největší prodejce kojeneckého a dětského zboží u nás. Nabízí velmi široký sortiment kočárků, autosedaček, dětského nábytku, kojeneckého a dětského oblečení, kojeneckých potřeb, hraček a potřeb pro maminku. Nakoupit můžete na e-shopu www.kasparek-baby.cz nebo ve dvou velkých prodejnách v Praze. Již 21 let na trhu – dlouholetá zkušenost a tradice!

  • Slevu 10 % v e-shopu partnera uplatní členové klubu zadáním slevového kódu „VZP2019“ a na kamenných prodejnách po předložení karty Klubu pevného zdraví. Sleva platí na vše kromě položek bez možnosti uplatnění slevy a nelze ji kombinovat s jinou nabídkou.

Zákaznická linka 727 894 655 nebo obchod@kasparek-baby.cz.

Albatros Media a.s. – internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz

Knihy pro celou rodinu se slevou 25 % přímo od nakladatele na www.albatrosmedia.cz.

Jak uplatnit tuto výhodu?

Objednejte si libovolný počet knižních titulů on-line na www.albatrosmedia.cz. Při objednávce zadejte slevový kód VZP1415AM do pole „Slevový kupón nebo heslo slevové akce" a bude vám odečtena sleva 25 %. Sleva je poskytována z běžné ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi e-shopu.

Internetové knihkupectví společnosti Albatros Media a.s. nabízí více než 4 000 knih.  Dětské knihy, beletrii pro dospělé, odbornou i populárně-naučnou literaturu, aktuální bestsellery i klasické knižní hity.

Najdete zde kompletní produkci nakladatelství Albatros, Bizbooks, Computer Press, CooBoo, CPress, Edika, Motto, Plus, XYZ a projektu Edice ČT.

Navíc ke každému nákupu nad 1 000 Kč získáte poštovné a knižní dárek zdarma.

GrandOptical

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v GrandOptical. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

  • Sleva 20 % na nákup kompletních brýlí *
  • Sleva 15 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků *

* Nabídka platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí pro pojištěnce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jednotlivé slevy nelze vzájemně kombinovat s jinými akčními slevami.

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která je jedním z předních poskytovatelů péče o zrak ve světě.

Přesvědčte se o naší spolehlivosti a profesionalitě sami. Přijďte a vyzkoušejte kvalitu služeb GrandOptical ještě dnes. Více informací najdete na www.grandoptical.cz.

Kontaktní email: partner@grandoptical.cz, kód: PARTNR

Vaše Optika

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Vaše Optika. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

  • Sleva 20 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků

Informace o společnosti:

Vaše Optika je sítí více než 40 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Vaše Optika na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub  od kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů.  K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.

Více informací najdete na: www.vaseoptika.cz/

Kontaktní informace:

 

Pojišťovna VZP, a.s.

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Zdravotní péče, ke které modrý průkaz pojištěnce (EHIC) opravňuje, nemusí být vždy dostatečná a zcela bezplatná, ve většině států se za lékařské ošetření platí minimálně spoluúčast. Proto je vhodné se připojistit.

Členové Klubu pevného zdraví mohou využít slevu 30% na cestovní pojištění. Slevu lze uplatnit pouze na pobočkách VZP ČR (mimo tato kontaktní pracoviště: Čáslav, Čelákovice, Dobříš, Dolní Němčí, Dukovany, Jemnice, Kralovice, Ledeč nad Sázavou, Lysá nad Labem, Nejdek, Podbořany, Přelouč, Přeštice, Soběslav, Světlá nad Sázavou, Votice, Vrbno pod Pradědem) nebo na pobočkách Pojišťovny VZP, a.s.

Další informace a slevy pro naše pojištěnce od Pojišťovny VZP, a.s., najdete zde

RYOR a.s.

Využijte slevy na přírodní kosmetiku a výrobky s českou tradicí. Členové klubu mohou získat:

  • slevu 15 %e-shopu  partnera na základě zadání slevového kódu a na kamenných prodejnách

Při objedávce v e-shopu partnera zadejte v objednávce slevový kód „KPZ“ a sleva vám bude automaticky odečtena. Při nákupu ve značkových prodejnách RYOR předložte kartu Klubu pevného zdraví. Sleva je poskytována z běžné maloobchodní ceny a nelze ji kombinovat s jinými aktuálně poskytovanými slevami a akcemi.

Společnost RYOR vznikla v roce 1991 a nabízí přes 200 druhů výrobků s přírodními extrakty, od péče o problematickou pleť přes luxusní řady až po opalovací kosmetiku. Hýčkejte se s Klubem pevného zdraví a nakupujte se slevou.

Pro více informací kontaktní email a telefon: ryor@ryor.cz, tel.: 317 071 516.

Babysense a Tomy

Babysense jsou značkové monitory dechu pro miminka od izraelské firmy Hisense. Ta jako první uvedla výrobek tohoto typu na trh a dnes má již více než 20letou tradici.

Monitory dechu Babysense jsou v boji proti tzv. syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS) nejúčinnější a nejbezpečnější výrobky na trhu, které splňují nejpřísnější kritéria evropské certifikace. Jsou klinicky testovány a mají status zdravotnického prostředku.

Z tohoto důvodu jsou tyto monitory součástí vybavení novorozeneckých postýlek v převážné většině porodnic v ČR.

Babysense II a Babysense 5 je zárukou toho nejlepšího pro bezpečný spánek vašeho miminka.

Autorizovaným distributorem pro českou a slovenskou republiku je firma EASY4U.

Pro členy Klubu pevného zdraví poskytujeme slevu 20 % na veškeré výrobky značek Babysense a Tomy, kterou lze uplatnit v e-shopu na stránkách www.detskachuvicka.cz, a to zadáním slevového kódu VZP111 při objednávce zboží.

Ke každému výrobku Babysense dostanete jako dárek DVD První pomoc dětem od 0 do 6 let.

Při nákupu nad 3 000 Kč je poštovné ZDARMA.