Děkujeme, že pečujete o své zdraví.

O finanční příspěvky z fondu prevence bylo možné žádat do 30. 11. 2016.

Členové Klubu pevného zdraví mohou po celý rok čerpat širokou nabídku slev od našich partnerů. Vyberte si svou výhodu v katalogu.

Již nyní pracujeme na příspěvcích pro rok 2017, sledujte náš web nebo Facebook.

Jsme rádi, že pečujete o své zdraví a zajímáte se o finanční příspěvky od VZP. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději do 30. 11. 2016, resp. do ukončení programu v důsledku vyčerpání stanoveného finančního limitu. Plné znění podmínek čerpání příspěvků najdete zde.

O příspěvek je možné požádat osobně na pobočkách VZP nebo lze zaslat žádost poštou.

Jak na to?

• vyberte pohlaví a věk v horní části kalkulačky
  • zaškrtněte příspěvky podle vašeho výběru
  • sledujte i symboly Nápověda s vysvětlivkami
  • objeví se vám maximální finanční částka, kterou můžete od VZP získat

Podrobnosti a podmínky jednotlivých programů a návod jak příspěvky získat najdete na našich webových stránkách

Vyberte pohlaví a věk.
Celkem   0
Podrobné podmínky naleznete zde

Kalkulačka nezahrnuje program Mořský koník a Tuzemské ozdravné pobyty pro děti. Více informací najdete v kategorii DĚTI.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu