Počítejte s námi

Jsme rádi, že pečujete o své zdraví a zajímáte se o finanční příspěvky od VZP. Chcete vědět, kolik korun navíc můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity.

Jak na to?

• vyberte pohlaví a věk v horní části kalkulačky
  • zaškrtněte příspěvky podle vašeho výběru

• sledujte i symboly Nápověda s vysvětlivkami
  • objeví se vám maximální finanční částka, kterou můžete od VZP získat

Podrobnosti a podmínky jednotlivých programů a návod jak příspěvky získat najdete na našich webových stránkách. Čerpání příspěvků může být ukončeno i před datem 30. 11. 2016 po vyčerpání stanoveného finančního limitu. Proto neváhejte a získejte své příspěvky co nejdříve.

Nejste pojištěncem VZP?

Pokud nejste pojištění u VZP, můžete se přihlásit jednoduše a on-line. Zabere to jen pár minut!

Vyberte pohlaví a věk.
Celkem   0
Podrobné podmínky naleznete zde

Kalkulačka nezahrnuje program Mořský koník a Tuzemské ozdravné pobyty pro děti. Více informací najdete v kategorii DĚTI.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu