Nejvíce poboček

VZP má více než 180 klientských pracovišť. Přes 80 poboček je navíc vybaveno dětskými koutky. Stále více věcí také můžete vyřídit přímo on-line a ušetřit si tak čekání.

Nejvíce smluvních lékařů

VZP má smlouvy s více než 40 000 ordinacemi, nemocnicemi, lázněmi a dalšími zdravotnickými pracovišti po celé republice.

Spousta atraktivních příspěvků a bonusů

Klienti mohou čerpat příspěvky na nejrůznější očkování, pohybové aktivity, těhotné na nadstandardní vyšetření.

V prvním pololetí roku 2016 VZP již proplatila:

165 293 dětem i dospělým příspěvek na pohybové aktivity

100 050 vakcín pro děti i dospělé v rámci očkovacích programů

28 319 lidem příspěvek na jógu

10 965 budoucím maminkám příspěvek na prvotrimestrální screening

7 891 bezpříspěvkovým dárcům krve, plazmy či kostní dřeně vitamíny a rehabilitační péči

a mnoho dalších příspěvků.

Chcete i vy vědět, jaké benefity a kolik korun navíc od VZP můžete získat? Použijte naši kalkulačku a spočítejte si své benefity pro rok 2016.

Vyberte pohlaví a věk.
Celkem   0
Podrobné podmínky naleznete zde

Kalkulačka nezahrnuje program Mořský koník a Tuzemské ozdravné pobyty pro děti. Více informací najdete v kategorii DĚTI.

Staňte se pojištěncem VZP

Využijte možnosti přihlásit se on-line a vyberte si zdravotní pojišťovnu do 30. 9. 2016.

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat příspěvky na prevenci pro celou rodinu. Využít můžete také některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu