litexLITEX

Klub pevného zdraví VZP ČR vám přináší další slevu, kterou můžete uplatnit v e‑shopu společnosti LITEX.

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli a její kompletní ucelenou nabídku a servis přímo od českého výrobce najdete na www.litex.cz. Vybírat zde můžete ze široké škály dámských, pánských a dětských plavek a v současné době také z modelů sportovního oblečení, oblečení pro volný čas a těhotenské módy.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 15 % na kompletní nabídku v e-shopu www.litex.cz. Kód pro uplatnění slevy pro členy KPZ je VZP514.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti LITEX.

Pro více informací je zajištěna bezplatná infolinka: 800 150 550.


lion sportLION SPORT s.r.o. – největší autorizovaný obchod adidas

Klub pevného zdraví VZP ČR navázal novou spolupráci se společností Lion Sport s.r.o., u které můžete čerpat slevu 30 %.

Lion Sport s.r.o. je provozovatelem značkových prodejen adidas v ČR. Hlavní činností je provoz franchisových prodejen a autorizovaného e-shopu, kde naleznete širokou škálu sportovní módy značky adidas Performance i módu pro volný čas značky adidas Originals.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 30 % na kompletní nabídku v kamenných prodejnách i v e-shopu www.lionsport.cz. Pro uplatnění slevy je potřeba zadat přihlašovací jméno: VZPKPZ a heslo: VZPKPZ. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají dle výše slevy. V kamenných prodejnách se klient musí prokázat klubovou kartou Klubu pevného zdraví.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Lion Sport s.r.o.


contoursContours

Chtěli byste vypadat dobře, zhubnout, odreagovat se, ale nezbývá vám čas na zdravý životní styl?

Contours je speciální posilovna jen pro ženy. Základem je intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku pod dohledem trenérky.

Předložením karty Klubu pevného zdraví na pobočkách získáte tyto výhody:

  • týdenní členství zdarma (na první návštěvu je potřeba se objednat)
  • slevu 10 % na 3měsíční členství (navíc získáte speciální tréninkový plán na doma)
  • slevu 15 % na 6měsíční a 12měsíční členství.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Contours.

Více informací naleznete na www.contours.cz.


HSH SportH.S.H Sport – SPORTWATCH.CZ

Toužíte po sportovních hodinkách pro lepší motivaci k pravidelnému pohybu, snížení nadváhy, nebo sportovnímu tréninku?

Členové klubu mohou využít 10% slevu na kompletní nabídku e-shopu www.sportwatch.cz. Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce do rubriky „slevový kód“: VZP10SW a cena vám bude vypočtena v dalším kroku. Slevy se nesčítají s jinými akcemi.

Při nákupu na pobočce předložte členskou kartu Klubu pevného zdraví.

H.S.H Sport nabízí sportovní hodinky, sportovní elektroniku, další fitness a sportovní pomůcky značek Garmin, Polar, Suunto a dalších.