litexLITEX

Klub pevného zdraví VZP ČR vám přináší další slevu, kterou můžete uplatnit v e‑shopu společnosti LITEX.

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli a její kompletní ucelenou nabídku a servis přímo od českého výrobce najdete na www.litex.cz. Vybírat zde můžete ze široké škály dámských, pánských a dětských plavek a v současné době také z modelů sportovního oblečení, oblečení pro volný čas a těhotenské módy.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 15 % na kompletní nabídku v e-shopu www.litex.cz. Kód pro uplatnění slevy pro členy KPZ je VZP223.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti LITEX.

Pro více informací je zajištěna bezplatná infolinka: 800 150 550.


lion sportLION SPORT s.r.o. – největší autorizovaný obchod adidas

Klub pevného zdraví VZP ČR navázal novou spolupráci se společností Lion Sport s.r.o., u které můžete čerpat slevu 30 %.

Lion Sport s.r.o. je provozovatelem značkových prodejen adidas v ČR. Hlavní činností je provoz franchisových prodejen a autorizovaného e-shopu, kde naleznete širokou škálu sportovní módy značky adidas Performance i módu pro volný čas značky adidas Originals.

Členové Klubu pevného zdraví mohou uplatnit slevu 30 % na kompletní nabídku v kamenných prodejnách i v e-shopu www.lionsport.cz. Pro uplatnění slevy je potřeba zadat přihlašovací jméno: VZPKPZ a heslo: VZPKPZ. Po přihlášení se ceny automaticky přepočítají dle výše slevy. V kamenných prodejnách se klient musí prokázat klubovou kartou Klubu pevného zdraví.

Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Lion Sport s.r.o.


contoursContours

Chcete se cítit dobře, být fit, zpevnit se či zhubnout?

Přijďte si zacvičit do Contours - největší sítě fitness clubů pro ženy v ČR. Již od roku 2008 jsme pomohli více než desítkám tisícům žen, aby se cítily lépe, byly více sebevědomé a s radostí podpoříme také vás!

Udělejte si čas na sebe, odreagujte se a mějte dobrý pocit ze skutečných změn. Základem je efektivní kruhový trénink Contours pod dohledem trenérky, doplněný o speciální vedené lekce, možnost individuálních plánů a dalších členských bonusů.

Pro členy Klubu pevného zdraví jsme připravili tyto speciální výhody:

  • týdenní členství zdarma (na první návštěvu je potřeba se objednat)
  • slevu 10 % na 3měsíční členství (navíc získáte speciální tréninkový plán na doma)
  • slevu 15 % na 6měsíční a 12měsíční členství.

Výhody získáte předložením karty Klubu pevného zdraví na clubových pobočkách. Poskytnutou slevu není možné kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami, případně je kumulovat v rámci dalších marketingových akcí společnosti Contours.

Více informací naleznete na www.contours.cz.


HSH SportH.S.H Sport – kupHodinky.cz

Toužíte po sportovních hodinkách pro lepší motivaci k pravidelnému pohybu, snížení nadváhy, nebo sportovnímu tréninku?

Členové klubu mohou využít 10% slevu na kompletní nabídku e-shopu www.kuphodinky.cz. Pro uplatnění slevy zadejte v objednávce do rubriky „slevový kód“: VZP10SW a cena vám bude vypočtena v dalším kroku. Slevy se sčítají s jinými akcemi (s výjimkou akce označené jako "limited" a použití jiných slevových kupónů).

Při nákupu na pobočce předložte členskou kartu Klubu pevného zdraví.

H.S.H Sport nabízí sportovní a klasické hodinky značek Garmin, Polar, Suunto, Timex, Versus Versace, Zeppelin a dalších.


Xiaomi logoXiaomi

Sleva 15 % na chytré hodinky a fitness náramky od Xiaomi.

Navštivte jednu z prodejen po celé České republice a využijte skvělou slevu. Pro uplatnění použijte kartu Klubu pevného zdraví, kterou stačí předložit prodejci. Seznam prodejen, na kterých lze slevu uplatnit, naleznete na webových stránkách www.xiaomicesko.cz/prodejny. Slevu je také možné uplatnit na eshop.xiaomicesko.cz při zadání kódu slevaVZP.

Společnost Xiaomi navrhuje, vyvíjí a prodává nejen chytré hodinky a fitness náramky, ale také telefony a široké spektrum produktů chytré domácnosti Mi Home.

Více informací naleznete na webových stránkách www.xiaomicesko.cz, na Facebooku nebo Instagramu.

Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.


Xiaomi logoAmazfit

Sleva 15 % na chytré hodinky a fitness náramky od Amazfit.

Navštivte jednu z prodejen po celé České republice a využijte skvělou slevu. Pro uplatnění použijte kartu Klubu pevného zdraví, kterou stačí předložit prodejci. Seznam prodejen, na kterých lze slevu uplatnit, naleznete na webových stránkách www.xiaomicesko.cz/prodejny. Slevu je také možné uplatnit na www.amazfit.cz při zadání kódu slevaVZP.

Společnost Amazfit, založená v roce 2015, nabízí několik sérií chytrých hodinek a náramků od denního nošení až po sportovní vyžití. Jako další chytrý produkt související se sportem a zdravím jsou bezdrátová sluchátka nebo chytrá váha.

Slevu nelze kombinovat s jinou slevou či akční nabídkou.


FirstBike logoFirstBIKE

FirstBIKE je špičkové odrážedlo, na kterém se už dvouleté dítě naučí držet rovnováhu, zvládne dlouhé trasy a vyběhne každý kopeček. Ve věku kolem čtyř či pěti let pak plynule přejde na šlapací kolo, přičemž přídavná kolečka nebude nikdy potřebovat!

FirstBIKE se může pochlubit nadstandardním evropským atestem Bezpečná hračka, prestižním oceněním Česká kvalita a mnoha dalšími „medailemi“ z Evropy a z USA.

Odrážedla FirstBIKE jsou lehoučká, extrémně odolná a vhodná do každého počasí. V zimě stačí přezout kola, nasadit lyže a máte skibob!

Pro FirstBIKE je typický jeho čistý design a vysoká kvalita. Výrobce poskytuje celoživotní záruku na rám a vidlici, pětiletou na ostatní komponenty. A to nejdůležitější: odrážedlo FirstBIKE je odborníky na dětskou cyklistiku považováno za nejbezpečnější na trhu.

Všechny modely, které se liší pouze barvou a typem pneumatik, najdete na www.firstbike.cz. Nyní můžete svému dítku od 2 do 5 let pořídit jeho „první kolo“ s 10% slevou a dopravou zdarma. 10% sleva platí i na veškerý ostatní sortiment na našem e-shopu. V objednávce stačí do pole „Slevový poukaz“ zadat kód VZPfirstbike a je to!


Triexpert logoTRIEXPERT

TRIEXPERT je síť běžeckých a triatlonových speciálek, kde vám diagnostikují došlap a pomohou s výběrem bot na běhání i chození. V Praze a Brně navíc nakoupíte cyklistické vybavení, cyklo oblečení a plavecké zboží.

Pro aktivní sportovce nabízíme zátěžové testy ve vlastní laboratoři TriLab v Praze Holešovících, kde máme moderní zázemí pro speciální diagnostiku běhu, spiroergometrii, testy laktátové křivky a plaveckou analýzu v bazénu s protiproudem a 4 podvodními kamerami.

Předložte v obchodě kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující slevy:

Více informací najdete na www.triexpert.cz/vzp.