Pozvánky

čert

Mikulášská nadílka v Mostě

6. 12. 2017

Ve středu 6. prosince zveme rodiče a děti v době od 13 do 17 hodin na klientské pracoviště v Mostě ve Višňové ulici. Čert s andělem budou rozdávat mikulášskou nadílku ... pokračování »

mikuláš

Mikulášské překvapení s partnery Klubu pevného zdraví v Praze

5. 12. 2017

Přijďte na vybraná klientská pracoviště v Praze poznat partnery Klubu pevného zdraví a odneste si pro děti zdravé mikulášské překvapení. Dva z partnerů se ... pokračování »

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti ... pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub ... pokračování »

zpěv

Brno ožije festivalem LIFE!

10. 11. 2017

Ve dnech 10. – 12. listopadu 2017 se na Výstavišti Brno uskuteční jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí svého druhu ve střední Evropě. Letos poprvé ... pokračování »

zdrava_strava2

Bezlepkové trhy v Mladé Boleslavi