Pozvánky

Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře ... pokračování »

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo ... pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny ... pokračování »

běh

Sporťáček v Brně už tuto sobotu!

16. 9. 2017

Wannado festival Sporťáček se vrací do Brna, letos společně s olympijským medailistou a ikonami českého sportu. Přehlídka sportů startuje v sobotu 16. září  v 10 hodin ve ... pokračování »

senior

ZÁŘÍme aneb sportovní odpoledne nejen pro seniory

16. 9. 2017

Další ročník mezigenerační akce ZÁŘÍme proběhne 16. září v čase od 13 do 17 hodin na Pankrácké pláni v Praze. Tentokrát se zaměříme hlavně ... pokračování »

zdrava_strava2

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

16. 9. 2017

V sobotu 16. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již tradiční Jihočeský festival zdraví. Každý rok je festival věnován jinému ... pokračování »

žena

Dny pro duševní zdraví v Kosmonosech

12. 9. 2017

Psychiatrická nemocnice v Kosmonosech pořádá každoročně zajímavý program nejen pro své pacienty, ale i pro širokou veřejnost. Přijďte si ve dnech 12. až 14. září ... pokračování »

Plzeňský kardioběh za účasti VZP

10. 9. 2017

V neděli 10. září vás zveme na již 10. ročník Plzeňského kardioběhu. Závodit se bude v několika kategoriích (muži, ženy a děti). Nejdelší trať bude mít ... pokračování »

cyklistika

S VZP okolo jižních Čech

31. 8. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna se stala partnerem Cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech. Pětietapový závod se koná v termínu 31. 8. – 3. 9. ... pokračování »

pohádková_postava

Festival Jičín město pohádky již po sedmadvacáté

17. 8. 2017

V pohádkovém městě Jičíně zažijete kouzelnou zimu, bláznivé léto, barevný podzim a jaro plné nadějí a očekávání. A to vše od 13. do 17. ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.