21. Dětský super den

Dětský super den nabídne i letos, 4. června v areálu Dostihového závodiště v Pardubicích, atraktivní program v podobě vystoupení Michala Nesvadby nebo dětské hudební skupiny Čiperkové. Nebudou chybět divadelní pohádky, ukázky práce hasičského záchranného sboru a Českého červeného kříže, exkurze po trase Velké pardubické a mnoho dalšího.

Pro děti je připraveno více než 20 zajímavých soutěžních stanovišť, na kterých mohou sbírat body a ty pak vyměnit za sladké odměny. Navíc se mohou zapojit do slosování o atraktivní dárky. I doprovodný program nabídne mnoho atrakcí – skákací hrady, houpačky, deskové hry, paintball, karate nebo parkour.

Přijďte si hrát a strávit sobotu 4. června plnou smíchu a zábavy. Zveme vás i k soutěžnímu stanovišti VZP. Zástupci pojišťovny vás v červenobílém stanu seznámí i s letošními příspěvky nebo představí aplikaci Moje VZP. Společnost Změň svůj Svět, partner Klubu pevného zdraví, nabídne zájemcům poradenství v oblasti zdravé výživy, vč. změření tělesných hodnot.

Brány areálu se otevřou v 10 hodin, vylosováním dárků z tomboly bude akce v 17 hodin ukončena.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti