Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

lékař

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence.

Občanský spolek Klub Aktiv, z.s., sdružuje občany starší 50 let a invalidní občany starší 18 let, kteří se aktivně zapojují do vzdělávacích, společenských, sportovních a kulturních akcí.

Těšit se můžete na odborné informace i praktické rady od lékařů a dalších odborníků z nemocnice. Přednášky se uskuteční vždy v čase od 14.00 do 15.30 hodin na téma:

• 31. 10. – Prarodiče „hlídají“: Nepředvídatelné situace/Co dělat, když…
  • 7. 11. – Kvalitní život po ortopedických operacích
  • 22. 11. – Dejte si své zdraví do souvislostí
  • 28. 11. – Doplňky stravy
  • 5. 12. – Vaše strava budiž vaším lékem

Zástupci VZP vás seznámí s preventivními programy, s partnery Klubu pevného zdraví a zodpoví vám dotazy z oblasti veřejného pojištění.

Přijďte do Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích dozvědět se něco více o péči o své zdraví. Vstupné je zdarma.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »