Avon pochod v Klatovech

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech.

Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. Vstupenkou na akci je Tričko proti rakovině, které lze koupit již nyní na www.zdravaprsa.cz.

Pro účastníky akce je připraven bohatý doprovodný program:

  • vystoupení Tanečního souboru a chlapeckého pěveckého sboru Hroši při ZŠ J. Kličky Klatovy
  • představení Mammocentra, s.r.o. Klatovy a Mammahelp Plzeň
  • hudební vystoupení Ilony Csákové s kapelou
  • vypouštění balónků a další

V cíli nebude chybět ani stánek VZP, kde zástupci naší pojišťovny seznámí přítomné s výhodami a benefity pro letošní rok a nabídnou měření tělesných hodnot (BMI, tlak). Děti se mohou těšit na soutěže.

Mohlo by vás zajímat

zdravi_

Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí

lekar_

Prevence napříč generacemi

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká prevence některých onkologických onemocnění. Budou představeny

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.