Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

žena

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech.

Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou solidarity a naděje. Vstupenkou na akci je Tričko proti rakovině, které lze koupit již nyní na www.zdravaprsa.cz.

Pro účastníky akce je připraven bohatý doprovodný program:

• vystoupení Tanečního souboru a chlapeckého pěveckého sboru Hroši při ZŠ J. Kličky Klatovy
  • představení Mammocentra, s.r.o. Klatovy a Mammahelp Plzeň
  • hudební vystoupení Ilony Csákové s kapelou
  • vypouštění balónků a další

V cíli nebude chybět ani stánek VZP, kde zástupci naší pojišťovny seznámí přítomné s výhodami a benefity pro letošní rok a nabídnou měření tělesných hodnot (BMI, tlak). Děti se mohou těšit na soutěže.

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdrava_strava2

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

20. 9. 2018

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován pokračování »

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.