Běh Za novým úsměvem v České Lípě

10. 10. 2017

běh

V sobotu 14. října se od 13 hodin koná v českolipském hlavním parku 2. ročník charitativního běhu na podporu klientů a přátel rozštěpového centra Praha.

Během, moderní formou odpočinkového sportování, chce organizace podporující české rozštěpové pacienty oslovit co nejvíce lidí, kteří by se s rozštěpem obličeje mohli v budoucnu setkat. Lukáš Hejlík, patron pacientů, fandí všem účastníkům běhu. Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem běhu Za novým úsměvem a rádi přivítáme na svém sobotním stanovišti účastníky i ostatní návštěvníky akce.

žena

Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

21. 2. 2018

Magniflex, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství. „Stejně jako kvalitní strava pokračování »