Běh Za novým úsměvem v České Lípě

10. 10. 2017

běh

V sobotu 14. října se od 13 hodin koná v českolipském hlavním parku 2. ročník charitativního běhu na podporu klientů a přátel rozštěpového centra Praha.

Během, moderní formou odpočinkového sportování, chce organizace podporující české rozštěpové pacienty oslovit co nejvíce lidí, kteří by se s rozštěpem obličeje mohli v budoucnu setkat. Lukáš Hejlík, patron pacientů, fandí všem účastníkům běhu. Všeobecná zdravotní pojišťovna je partnerem běhu Za novým úsměvem a rádi přivítáme na svém sobotním stanovišti účastníky i ostatní návštěvníky akce.


Mohlo by vás zajímat

žena

Matrace Magniflex v Klubu pevného zdraví

21. 2. 2018

Magniflex, partner Klubu pevného zdraví, poskytuje 10% slevu na všechny matrace, anatomické polštáře a zdravotní příslušenství. „Stejně jako kvalitní strava pokračování »

tiskove_zpravy

Každá druhá těhotná čerpá benefity. Vede prvotrimestrální screening

15. 2. 2018

Nastávající maminky jsou ze šesti milionů klientů VZP nejpilnější v čerpání benefitů. Jestliže jich ročně porodí 70 tisíc, pak v loňském roce jich bezmála pokračování »

zrak

Nechte si zdarma změřit zrak i periferní vidění v Erste Optik

13. 2. 2018

Partner Klubu pevného zdraví První optika pro vás připravil měření zraku zdarma v příjemném prostředí pobočky Erste Optik ve Štefánikově ulici 52, Praha pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct