Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

běh

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Běhej lesy je seriál závodů, při kterých se závodníci podívají do unikátních lokalit na nejkrásnějších místech České republiky. Seriál si získal oblibu běžců i široké veřejnosti a obdržel několik ocenění v rámci běžeckých závodů po celé republice.

Jedním z nejzajímavějších míst, kde se závody konají, je právě Lednicko-valtický areál. Toto nádherné prostředí je významné svými památkami i krásnou přírodou a je zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO. Závod odstartuje přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice a trasa povede ze zámeckého parku přes hráz lednických rybníků, okolo chrámu Tří Grácií a „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase se mohou těšit na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhnou se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Součástí závodu Běhej lesy Lednice je také dětský závod Dr. Maxe na 500 m a 1 km. Každý závodník se může zapojit i do tomboly, ve které je hlavní výhrou celého seriálu Běhej lesy horské kolo SCOTT Scale 965.

Užijte si jedinečnou atmosféru atraktivního závodu v prostředí jako z pohádky!


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct