Bezlepkové trhy v Mladé Boleslavi

4. 11. 2017

zdrava_strava2

Navštivte v sobotu 4. 11. mladoboleslavské Bezlepkobraní. V místním domě kultury budete mít příležitost se seznámit s potravinami vhodnými pro bezlepkovou dietu.

S ochutnávkami se vám představí nejznámější čeští výrobci a dozvíte se podrobnosti o tom, co bezlepková dieta obnáší. Trhy budou otevřeny od 9 do 14 hodin a vstupné je zdarma.

Místo konání: Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 109, Mladá Boleslav.

VZP je partnerem akce.

Příspěvek na bezlepkovou dietu od VZP až 6 000 Kč za rok je určen dětem do 18 let a studentům do 26 let (se statusem nezaopatřené dítě) s diagnózou celiakie.

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »