Bezlepkové trhy v Mladé Boleslavi

4. 11. 2017

zdrava_strava2

Navštivte v sobotu 4. 11. mladoboleslavské Bezlepkobraní. V místním domě kultury budete mít příležitost se seznámit s potravinami vhodnými pro bezlepkovou dietu.

S ochutnávkami se vám představí nejznámější čeští výrobci a dozvíte se podrobnosti o tom, co bezlepková dieta obnáší. Trhy budou otevřeny od 9 do 14 hodin a vstupné je zdarma.

Místo konání: Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 109, Mladá Boleslav.

VZP je partnerem akce.

Příspěvek na bezlepkovou dietu od VZP až 6 000 Kč za rok je určen dětem do 18 let a studentům do 26 let (se statusem nezaopatřené dítě) s diagnózou celiakie.


Mohlo by vás zajímat

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »

žena

Slavnostní otevření klientského pracoviště v Brně-Bohunicích

5. 1. 2018

V Brně-Bohunicích proběhlo v pátek 5. ledna slavnostní otevření nového klientského pracoviště Všeobecné zdravotní pojišťovny. Za přítomnosti pokračování »

Dárci krve

Změny v očkovacím kalendáři

1. 1. 2018

Hlavními změnami v povinných očkováních dětí je snížení počtu dávek u očkování hexavakcínou ze čtyř na tři, snížení počtu dávek u pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct