Bezlepkové trhy v Mladé Boleslavi

4. 11. 2017

zdrava_strava2

Navštivte v sobotu 4. 11. mladoboleslavské Bezlepkobraní. V místním domě kultury budete mít příležitost se seznámit s potravinami vhodnými pro bezlepkovou dietu.

S ochutnávkami se vám představí nejznámější čeští výrobci a dozvíte se podrobnosti o tom, co bezlepková dieta obnáší. Trhy budou otevřeny od 9 do 14 hodin a vstupné je zdarma.

Místo konání: Dům kultury Mladá Boleslav, Dukelská 109, Mladá Boleslav.

VZP je partnerem akce.

Příspěvek na bezlepkovou dietu od VZP až 6 000 Kč za rok je určen dětem do 18 let a studentům do 26 let (se statusem nezaopatřené dítě) s diagnózou celiakie.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »