Big Step na téma HR

25. 10. 2017

žena

Ve středu 25. října se od 9 hodin koná BIG STEP na téma HR. Učte se od nejlepších a poznejte know-how velkých firem.

UČ SE OD NEJLEPŠÍCH

Chceš získat náskok? Poznat know-how velkých firem?

• Den plný témat z oblasti lidských zdrojů (HR), přímo u velkých firem v Brně (VZP a Adecco).
  • Zjistíš, jak funguje oddělení lidských zdrojů (HR) v různých firmách, jak probíhá výběrové řízení nebo jak nastartovat kariéru v této oblasti.
  • Občerstvení po celý den zajištěno.

masáže

Zvýhodněná nabídka Spa Hotelu Felicitas v Poděbradech

14. 1. 2018

Partner Klubu pevného zdraví Spa Hotel Felicitas pro vás připravil speciální nabídku pobytů pro leden a únor 2018. Udělejte radost sobě a svým blízkým a nechte se pokračování »