Big Step na téma HR

25. 10. 2017

žena

Ve středu 25. října se od 9 hodin koná BIG STEP na téma HR. Učte se od nejlepších a poznejte know-how velkých firem.

UČ SE OD NEJLEPŠÍCH

Chceš získat náskok? Poznat know-how velkých firem?

• Den plný témat z oblasti lidských zdrojů (HR), přímo u velkých firem v Brně (VZP a Adecco).
  • Zjistíš, jak funguje oddělení lidských zdrojů (HR) v různých firmách, jak probíhá výběrové řízení nebo jak nastartovat kariéru v této oblasti.
  • Občerstvení po celý den zajištěno.

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »