Brno ožije festivalem LIFE!

10. 11. 2017

zpěv

Ve dnech 10. – 12. listopadu 2017 se na Výstavišti Brno uskuteční jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí svého druhu ve střední Evropě. Letos poprvé nabídne spojení veletrhů SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life!, YOU2BER Life! a nového projektu pro ženy Life! STYLE.

Na veletrhu Life! na vás tento víkend v deseti pavilonech čeká 255 vystavovatelů s nabídkou cvičení, soutěží, přednášek, přehlídek a dalších zajímavých aktivit.

Těšit se můžete na pokus o překonání tanečního rekordu s Leošem Marešem, Ondřejem Sokolem a Simonou Krainovou.

Chybět nebude ani stánek VZP v pavilonu A2, kde se budou moci návštěvníci festivalu seznámit s přehledem služeb VZP, včetně široké škály benefitů.

Výběr z programu festivalu:

• Dance Life! cup
  • Taneční workshopy a soutěže
  • Taneční rekord
  • Sportovní pavilon pro rodiny s dětmi
  • Svět ženy  vše pro moderní ženu
  • Hala extrémních sportů
  • Kondiční zóna - fitness a zdravý životní styl
  • Mistrovství ČR v počítačových hrách a Mistrovství ČR v mobilních hrách
  • SELFIE a podpis od oblíbených youtuberů
  • AGROTEC Life! RALLY SHOW
  • Mercedes-Benz GRAND BMX 2017
  • Přednášky cestovatelské, záchranářské, protidrogové a motivační
  • Stálý doprovodný program – 50 tradičních i netradičních druhů sportů

Podrobnější informace o programu najdete na webových stránkách BVV.

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »