Den bez aut - projdi se s námi v Moravské Třebové

V neděli 22. září se od 14 do 17 hodin uskuteční na Knížecí louce Den bez aut, kampaň v rámci Evropského týdne mobility, která se snaží upozornit na neudržitelný růst automobilové dopravy ve městech.

Tématem letošního ročníku je bezpečná chůze a jízda na kole. Pro veřejnost bude připraven program plný zajímavých soutěží, jízdy zručnosti, procvičení základů dopravní bezpečnosti nebo zkušební jízdy na elektrokole.

Na stanovišti Sport Ježek si návštěvníci vyzkouší své znalosti z povinné výbavy pro chodce a při jízdě na kole, preventivní aktivity připravila i skupina Českého červeného kříže Moravská Třebová.

Na stanovišti VZP si především děti vyzkouší svou zručnost v hodu na terč, při skákání panáka nebo skládání hlavolamů. Dospělí návštěvníci získají u zástupců VZP informace k poskytovaným příspěvkům nebo k aplikaci Moje VZP.  

Kdo přijde na akci v Moravské Třebové pěšky nebo přijede dopravním prostředkem poháněným vlastní silou, bude zařazen do slosování o 5 cen.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Mohlo by vás zajímat

cviceni

18. ročník Litex aerobic show v Litomyšli

V sobotu 2. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. V Městské sportovní hale T. G. Masaryka se koná již 18. ročník Litex aerobic show. Těšit se můžete na

seniori_

Oslava dne seniorů v Náchodě

Oslavy Mezinárodního dne seniorů se uskuteční v Náchodě v úterý 15. října v Městském divadle Dr. Josefa Čížka od 14 do 17 hodin. Letos proběhne již sedmý ročník oslav tohoto svátku seniorů, který připadá každoročně na první den

prace zivotopis

JobStart 2019 v Hradci Králové za účasti VZP

V úterý 15. října se v kampusu Univerzity Hradec Králové uskuteční od 11 do 16 hodin veletrh JobStart 2019, setkání studentů a absolventů Univerzity Hradec Králové s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky,