Den zdraví v Království železnic

Spojte zábavu s prevencí! Navštivte 23. 7. 2020 expozici největšího modelového kolejiště v ČR - Království železnic, partnera Klubu pevného zdraví, kde společně s VZP proběhne Den zdraví.

V tomto malém dokonale fungujícím světě uvidíte stovky metrů kolejí, na 80 vlaků, auta, která si dávají přednost na křižovatkách, modely významných staveb a míst České republiky a zažijete unikátní atmosféru střídání dne a noci. V rámci prevence pro vás navíc bude zajištěno orientační měření tlaku a tuku.

Expozice je přístupná v čase od 9.00 do 19.00 hodin na adrese Stroupežnického 23, 150 00 Praha.

K dispozici vám bude také infostánek VZP, u kterého se můžete informovat o službách, výhodách a benefitech pojišťovny.

Více informací o Království železnic najdete v profilu partnera.

chůze výlet

Život srdcem – na stopě pohádkové přírodě

V sobotu 3. října se ve Dvoře Králové nad Labem a v areálu Štěrbovy vily Přehrady Les Království uskuteční 6. ročník charitativního pochodu Život srdcem 2020. Start čtyřkilometrové trati je v 10 hodin u DDM Jednička (ul. Spojených národů

běh-cvičení