Hradec Králové zažije 4. června den plný sportu a dětských her

Hradecké sportovní hry nabídnou i v letošním roce turnaje v atraktivních sportovních disciplínách, součástí akce je i dětský den. Letošní hry se konají v sobotu 4. června od 10 do 17 hodin v prostředí hradecké náplavky, Smetanova nábřeží a náměstí 5. května.

Program slibuje turnaje ve streetballu (městská podoba basketbalu), pétanque, hokejbalu nebo stolním fotbálku. Letos se nově můžete těšit na teqball, což je kombinace fotbalu a stolního tenisu, a zajímavé individuální závody. Všechny disciplíny jsou samozřejmě přístupné veřejnosti.

Pro děti budou na náměstí 5. května připravena soutěžní stanoviště, na kterých mohou sbírat body a po zdolání celého okruhu je čeká zasloužená odměna.

Součástí dětského dne je i stanoviště VZP, kde si děti vyzkouší skákání panáka. Zástupci pojišťovny seznámí zájemce s letošními příspěvky nebo představí aplikaci Moje VZP. Společnost Změň svůj Svět, partner Klubu pevného zdraví, nabídne zájemcům poradenství v oblasti zdravé výživy včetně měření tělesných hodnot.

FOKUS optik vyšetření zraku

Měření zraku zdarma pro pojištěnce VZP

Od 1. března 2024 si mohou pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR starší 15 let nechat změřit zrak zcela zdarma ve všech optikách FOKUS. Pro vyšší komfort je možné si vyšetření zraku rezervovat

cyklisti