Janské Lázně zahájí sezónu 3. června

18. 5. 2017

den dětí

Zahájení sezóny v Janských Lázních se ponese v sobotu 3. června v retro stylu. Od 10 do 17.30 hodin je v připraven bohatý zážitkový program pro všechny generace.

Vystoupí zpěvačka Petra Janů nebo Václav Neckář se skupinou Bacily. Na dospělé i malé návštěvníky čeká další bohatý kulturní program po celý den.

Před Dětskou léčebnou VESNA bude připraven program hlavně pro děti - Krakonošova stezka, trucky, hudebně zábavné soutěže a mini diskotéka, jízda v retro plechových autíčkách, na koloběžkách nebo tříkolkách. Nejen pro děti je připraveno šest loutkových představení a ukázky práce záchranářů Horské služby.

V červenobílém stanu VZP ČR nabídne partner Klubu pevného zdraví, společnost Nutristyl, bezplatné měření tělesných hodnot. Zástupci VZP poskytnou zájemcům informace o příspěvcích pro klienty v letošním roce nebo o Klubu pevného zdraví.

masáže

Ukázka masáží na pobočce VZP ČR

25. 5. 2017

Přijďte ve čtvrtek 1. 6. na klientské pracoviště VZP ČR v ulici Na Florenci 2116/15 v Praze 1 a maséři ze Studia Světélko vás namasírují. Ukázku masáží pokračování »

žena

Lázně Libverda zvou na seminář o pohybu

23. 5. 2017

V pátek 26. května proběhne od 9.30 do 16.30 hodin v Lázeňském domě Ostrava v Lázních Libverda seminář na téma „Pohyb je život a život je pohyb“. Je určen pro pokračování »

deti

Dětský den v Jablonci nad Nisou

23. 5. 2017

V neděli 28. května od 10 do 19 hodin je pro naše nejmenší připraven jablonecký plavecký bazén, kde se koná „Dětský den u bazénu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.