Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví.

Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“. Hlavní pozornost bude věnována péči o zdraví, zdravému životnímu stylu a zdravému rozumu.

V rámci hlavního programu vystoupí MUDr. František Pfeifer na téma neurologie. Probíhat budou další besedy na téma zdravý životní styl, péče o zdraví, relaxace a sport.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na hudbu, tanec, soutěže a třeba i ukázku práce místní hasičů.

Během celého dne budou zástupci VZP v červenobílém stanu poskytovat informace o příspěvcích z fondu prevence, o partnerech Klubu pevného zdraví a zodpoví dotazy z oblasti veřejného zdravotního pojištění.

Akce je plánovaná v čase od 10.00 do 16.00 hodin.

zdravi_

Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí

lekar_