Jihočeský festival zdraví v Třeboni

16. 9. 2017

zdrava_strava2

V sobotu 16. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již tradiční Jihočeský festival zdraví.

Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má velmi poetický podtitul, a sice „Srdeční záležitost“. Hlavní pozornost totiž bude věnována prevenci kardiovaskulárních chorob.

Celý den bude zaměřený na prevenci onemocnění srdce. Probíhat budou besedy na téma zdravý životní styl, péče o zdraví, relaxace a sport.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na hudbu, tanec, soutěže a třeba i jízdu na koloběžkách.

Během celého dne budou zástupci VZP v červenobílém stanu poskytovat informace o příspěvcích z fondu prevence, o partnerech Klubu pevného zdraví a zodpoví dotazy z oblasti veřejného zdravotního pojištění.

Akce je plánovaná v čase od 10.00 do 16.00 hodin.

běh

Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.