JobStart 2019 v Hradci Králové za účasti VZP

V úterý 15. října se v kampusu Univerzity Hradec Králové uskuteční od 11 do 16 hodin veletrh JobStart 2019, setkání studentů a absolventů Univerzity Hradec Králové s atraktivními zaměstnavateli z různých oborů z celé České republiky, včetně Všeobecné zdravotní pojišťovny.

Studentům Univerzity Hradec Králové se představí zaměstnavatelé z různých oborů, kteří hledají budoucí zaměstnance nebo stážisty při studiu.

Studenti si mohou vyzkoušet, jak to chodí na trhu práce, získat užitečné kontakty a informace, seznámit se s nabídkou přítomných zaměstnavatelů.

Zástupci VZP, jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v ČR, budou prezentovat možnost pracovního uplatnění v oblasti veřejného zdravotního pojištění, včetně startovacích Trainee programů pro studenty.

Díky těmto programům mohou získat studenti praxi ve VZP již v průběhu studia, zapojují se do reálných činností a mají velkou šanci stát se posilou týmu největší zdravotní pojišťovny. Trainee programy prošlo od jejich spuštění 710 mladých, talentovaných lidí, pracovní uplatnění ve VZP pak našlo 157 z nich.

Mohlo by vás zajímat

plyšák

Plyšáková ordinace

Ve dnech 10. a 11. prosince se v rámci spolupráce VZP a Nemocnice České Budějovice uskuteční akce pro děti pod názvem „Plyšáková ordinace“ ve vstupním terminálu nemocnice. Od 9 do 16 hodin si děti mohou přinést svého plyšáka

První pomoc

Naučte se s VZP poskytovat první pomoc

Přijďte v listopadu nebo v prosinci do některého z nákupních center ve dvanácti městech napříč republikou, naučte se poskytovat první pomoc a získejte pěknou výhru. Chaotický čas v předvánočním období přináší celou řadu

hokej brusle

Adventní bruslení

V Jindřichově Hradci a Soběslavi vás o víkendu čeká vánoční škola bruslení pro celou rodinu, pořádaná v rámci projektu Děti do bruslí. Bruslení bude probíhat ve standardních časech víkendové školy bruslení. 7.