Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

fitness

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Olgou Šípkovou, Romanem Ondráškem, Lenkou Velínskou, Lucií Tvrdoňovou, Adélou Hurníkovou, Vilémem Matyášem a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Partner KPZ, společnost Nutristyl, zajistí bezplatné měření tělesných hodnot a poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »