Litex aerobic show opět v Litomyšli

4. 11. 2017

fitness

V sobotu 4. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Olgou Šípkovou, Romanem Ondráškem, Lenkou Velínskou, Lucií Tvrdoňovou, Adélou Hurníkovou, Vilémem Matyášem a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Partner KPZ, společnost Nutristyl, zajistí bezplatné měření tělesných hodnot a poradenství v oblasti zdravé výživy.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

zpěv

Brno ožije festivalem LIFE!

10. 11. 2017

Ve dnech 10. – 12. listopadu 2017 se na Výstavišti Brno uskuteční jedna z nejvýznamnějších sportovních akcí svého druhu ve střední Evropě. Letos poprvé pokračování »