Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

běh

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře akcí města Hradec Králové Calendarium Regina.

V neděli 8. října se na Malém náměstí odehraje největší sportovní událost regionu. V    centru města bude odstartován 5. ročník Olfincar Hradecký půlmaraton na 21,097 km a 3. ročník maratonu na 42,195 km.

Součástí akce budou i dětské závody, charitativní běh mateřských a základních škol a celodenní bohatý doprovodný program. K vyzkoušení pak např. testovací jízdy vozidel, horolezecká stěna, lyžařský trenažér nebo koloběžky pro malé i velké. Připraveny jsou ukázky hasičské a policejní techniky a pestrá zábava pro nejmenší účastníky akce.

Doprovodný program obohatí i stanoviště VZP ČR s řadou dětských soutěží, nejnovějšími informacemi k nabídce příspěvků a s výživovým poradenstvím, které zajistí partner KPZ, společnost Nutristyl.


Mohlo by vás zajímat

žena

BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem. Chceš poznat, jak funguje pokračování »

otazky

Otázka týdne

21. 3. 2018

Mohu přihlášku dcery na Mořského koníka vyplnit a podat sama, nebo musím mít plnou moc od druhého zákonného zástupce? Máme ji ve střídavé pokračování »

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct