Mikulášská nadílka v Mostě

6. 12. 2017

čert

Ve středu 6. prosince zveme rodiče a děti v době od 13 do 17 hodin na klientské pracoviště v Mostě ve Višňové ulici.

Čert s andělem budou rozdávat mikulášskou nadílku dětem i dospělým. Pro děti je připravena soutěž a VZP dopisy Ježíškovi, kam mohou dopsat svůj vysněný seznam dárků. I v tento sváteční čas odpovíme na všechny dotazy spojené se zdravotním pojištěním.

zpěv

Zazpívejte si koledy s Deníkem a VZP

13. 12. 2017

Již po sedmé se uskuteční akce regionálních Deníků pod názvem Česko zpívá koledy. Největší sbor koledníků spustí ve středu 13. prosince přesně v 18 hodin pokračování »