Mikulášské překvapení s partnery Klubu pevného zdraví v Praze

5. 12. 2017

mikuláš

Přijďte na vybraná klientská pracoviště v Praze poznat partnery Klubu pevného zdraví a odneste si pro děti zdravé mikulášské překvapení. Dva z partnerů se vám představí v úterý 5. prosince na dvou pražských pobočkách v jejich otevírací době.

Na klientském pracovišti v ulici Na Bělidle 198/21, Praha 5 vám bude k dispozici zástupce První optiky, který poskytne zdarma servis brýlí a zájemcům také vyšetří zrak. Nabídku brýlí a příslušenství si můžete prohlédnout na www.prvnioptika.cz.

Nový partner Klubu pevného zdraví společnost Magniflex se představí na klientském pracovišti v ulici Na Perštýně 6, Praha 1. Dozvíte se podrobné informace o matracích a zdravém spánku. Magniflex pro naše klienty nabízí 10% slevu na své produkty; více informací naleznete na www.magniflex.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

masáže

Darujte dotek krásy a zdraví

12. 12. 2017

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného pokračování »