Nová poliklinika v Lanškrouně se otevře 8. srpna

Po dvou letech je v Lanškrouně dokončena stavba nové polikliniky. Veřejnost si může nové prostory na ulici S. Čecha prohlédnout v pondělí 8. srpna od 15 do 18 hodin.

První etapa výstavby započala v květnu 2020 a už v červnu 2021 začala být část nové polikliniky využívána ke svému účelu. O rok později, v srpnu 2022, bude dokončená stavba oficiálně předána a město Lanškroun se tak bude pyšnit moderním zdravotnickým zařízením, které svých vzhledem citlivě zapadá do historické části centra města. Kromě jednotlivých zdravotnických specialistů (např. RTG, ortopedie, logopedie, interna atd.) sídlí v budově i moderní pracoviště VZP ČR, které je k dispozici klientům čtyři dny v týdnu.

Slavnostní otevření nové polikliniky proběhne od 15 do 18 hodin. Své služby představí také Všeobecná zdravotní pojišťovna. Její zástupci seznámí zájemce s aplikací Moje VZP a s příspěvky pro letošní rok. Společnost Změň svůj Svět, partner Klubu pevného zdraví, nabídne poradenství v oblasti zdravé výživy včetně měření tělesných hodnot. Pro děti je připravena hrací zóna, ve které si mohou vyzkoušet skákání panáka nebo házení kroužky.

Mohlo by vás zajímat

Dárci krve

Zachraň život aneb Proč se stát dárcem krve

V úterý 13. září 2022 proběhne v Rokycanech akce s názvem „Zachraň život aneb Proč se stát dárcem krve“. Transfuzní oddělení Rokycanské nemocnice trvale hledá nové pravidelné dárce krve. I když totiž nemocnice eviduje

senior

Oslava dne seniorů v Hradci Králové

Na první říjnový den připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. V Hradci Králové se oslavy uskuteční již ve čtvrtek 15. září na Pivovarském náměstí od 12.00 do 17 hodin. Jako poděkování za celoživotní

zdravi_

Život srdcem 2022 – sportem pro charitu

V sobotu 10. září se uskuteční ve Dvoře Králové nad Labem a v areálu Štěrbovy vily u přehrady Les Království 8. ročník charitativního pochodu Život srdcem. Start čtyřkilometrové trati je v 10.00 u DDM Jednička (ul. Spojených národů 1620)