Oslava dne seniorů v Hradci Králové

Na první říjnový den připadá každoročně Mezinárodní den seniorů. V Hradci Králové se oslavy uskuteční již ve čtvrtek 15. září na Pivovarském náměstí od 12.00 do 17 hodin.

Jako poděkování za celoživotní zásluhy o rodinu a blízké jsou připravena hudební vystoupení a další doprovodný program ve vybraných městech ČR.

V Hradci Králové startuje program na Pivovarském náměstí ve 12.00 hodin. Návštěvníky čekají taneční a hudební vystoupení, volné vstupy do Muzea východních Čech, Galerie moderního umění, do kostela sv. Mikuláše v Jiráskových sadech nebo do Vodní elektrárny Hučák.

Všeobecná zdravotní pojišťovna se připojí k této akci poradnou zdravé výživy, kterou zajistí partner Klubu pevného zdraví, společnost Změň svůj Svět. Naměřené hodnoty mohou zájemci zkonzultovat přímo na místě s výživovou poradkyní. U zástupců VZP pak získají informace k letošním příspěvkům, ke slevám, které nabízejí regionální partneři Klubu pevného zdraví, nebo k aplikaci Moje VZP.

Pozvánka (dokument PDF)

cviceni

21. ročník Litex aerobic show v Litomyšli

V sobotu 12. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show. Těšit se můžete na