Otvírání Máchova jezera v Doksech

18. 5. 2017

žena

V sobotu 20. května od 13 hodin se v Doksech na hlavní pláži slavnostně otevře Máchovo jezero pro sezonu 2017.

Otvírání Máchova jezera inspirované animovaným filmem „Příšerky pod hladinou“ jistě přiláká nejen rodiny s dětmi. Příjezdem pirátské flotily začne bohatý odpolední program, který moderuje Vladimír Hron. Všeobecná zdravotní pojišťovna představí na této akci své preventivní programy a také produkty Pojišťovny VZP. Malí piráti i u nás najdou malé poklady.

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »