Petřín třikrát jinak

VZP zve všechny dospělé i děti na závod v okolí Petřínské rozhledny s názvem Petřín třikrát jinak. Jedná se o finále seriálu běhů Rozhledny v pohybu.

Závod se uskuteční v neděli 14. června od 9.00 hodin. Závodníci zdolají petřínský kopec třemi způsoby. Začíná se netradičně intervalovým výběhem 299 schodů Petřínské rozhledny, následuje běh do vrchu o délce 1,27 km s hromadným startem a na závěr výběh dlouhý 840 m po nezpevněné cestě a po schodech intervalovým způsobem. Děti soutěží v 10 věkových kategoriích na okruhu kolem Hladové zdi pod rozhlednou. A novinka závodu: závod štafet.

VZP je partnerem akce a vítěze odmění zajímavými cenami.

Přijďte udělat něco pro své zdraví a vychutnat si pohled na Prahu. Těšíme se na vás!

Království železnic

Den zdraví v Království železnic

Spojte zábavu s prevencí! Navštivte 23. 7. 2020 expozici největšího modelového kolejiště v ČR - Království železnic, partnera Klubu pevného zdraví, kde společně s VZP proběhne Den zdraví. V tomto malém dokonale

darci krve_